Lista kategorii

Polskie koszulki patriotyczne - przegląd marek

Jeszcze w 2010 roku nikt praktycznie nie słyszał o polskiej odzieży patriotycznej. Dziś jest ona już bardzo popularna. My prezentujemy w artykule te firmy, które produkują koszulki patriotyczne w Polsce. Mamy nadzieję, że zainteresowanie nimi będzie rosło.

W zestawieniu uwzględniliśmy tylko te firmy, które na swoich stronach internetowych jasno przyznają, że produkują w Polsce. Jako patrioci gospodarczy, szczególnie czujemy nietakt, jakim jest zagraniczna produkcja koszulek, które mają promować patriotyzm. Wydaje się, że ta branża powinna szczególnie przyczyniać się do odbudowy polskiego przemysłu odzieżowego.

Surge Polonia

Marka powstała 11 listopada 2011 roku. Bardzo dobrze znana, to właśnie od niej zaczął się tworzyć trend na ubrania z grafikami patriotycznymi. Firmę założyła grupa pasjonatów polskiej historii. W ofercie obecnie występują nie tylko koszulki, ale także bluzy, spodenki i czapki, jak również akcesoria, takie jak flagi czy plakaty. Koszulki w 100% są wykonane z bawełny, a sitodrukowe nadruki są bardzo trwałe. Grafiki nawiązują głównie do drugiej wojny światowej oraz żołnierzy wyklętych.

Właściciel marki na grudzień 2016: Mateusz Staroń, Wojciech Setny, Robert Gałuszka przez Surge Polonia Sp. z o.o.

Więcej informacji: www.surgepolonia.pl.

Surge Polonia koszulka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Red is Bad

Druga doskonale znana marka koszulek patriotycznych. Powstała w 2012 roku, założyli ją dwaj koledzy z liceum. Poza koszulkami, dostępne są tutaj m.in. bluzy, czapki, szaliki. Wzory koszulek nawiązują do najróżniejszych okresów historii Polski, a niektóre także do polityki – głównie wyrażają niechęć wobec Unii Europejskiej.

Właściciel marki na grudzień 2016: ACERON Paweł Szopa.

Więcej informacji: www.redisbad.pl.

Red is Bad koszulka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grafika Patriotyczna

Działalność tej inicjatywy zaczęła się już 13 grudnia 2012 roku, ale pomysł na produkcję odzieży patriotycznej pojawił się nieco później. Oprócz koszulek, w ofercie Grafiki Patriotycznej są też m.in. bluzy, czapki, szaliki i kubki. Wiele grafik dotyczy husarii, ale nie brakuje również nawiązań do innych okresów polskiej historii, a także patriotycznych haseł, jak „Bóg Honor Ojczyzna” czy „Jestem Polakiem i jestem z tego dumny”. Koszulki w 100% bawełniane, a nadruki są wykonane metodą DTG.

Właściciel marki na grudzień 2016: "Gie Pe" Patryk Lewandowski.

Więcej informacji: www.grafikapatriotyczna.pl.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep WspieramRozwój.PL

Pierwszy sklep z koszulkami i innymi gadżetami dla patriotów gospodarczych. Otworzyliśmy go niedawno, ale wzory grafik już kilka miesięcy temu uzgodniliśmy z naszymi fanami, za pośrednictwem badania ankietowego. Oprócz koszulek, dostępne są tu także kubki, kufle oraz długopisy. Wszystkie grafiki nawiązują do patriotyzmu gospodarczego. Koszulki 100% bawełniane, nadruki są wykonane metodą sitodruku. Sukcesywnie będą się pojawiać ich nowe wzory. Zyski ze sprzedaży mają przede wszystkim sfinansować promowanie patriotyzmu gospodarczego w ramach inicjatywy WspieramRozwój.PL.

Właściciel marki na grudzień 2016: Green Dart Media Tomasz Dziewulski.

Więcej informacji: www.sklep.wspieramrozwoj.pl.

koszulka Wspieram Rozwój

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Unire Patria

Wszystkie koszulki tej marki są uszyte w Polsce wyłącznie z polskich materiałów, w 100% bawełniane. Wzory nawiązują do ważnych dla Polski wydarzeń historycznych. Poza koszulkami, w ofercie dostępne są także bluzy i wlepki.

Właściciel marki na grudzień 2016: Unire Patria Krystyna Skotarska.

Więcej informacji: www.unirepatria.pl.

Unire Patria koszulka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Semper Patria

Marka powstała prze grupę polskich patriotów, którzy prowadzą tę firmę raczej ze względów hobbystycznych niż czysto zarobkowych. Nie zmienia to faktu, że koszulki są wysokiej jakości, prawie w całości bawełniane, a grafiki są dopracowane.  Oprócz koszulek można tutaj nabyć także bluzy, patriotyczne breloki, smyczki, spinki do mankietów. Semper Patria prowadzi także ciekawego bloga, gdzie m.in. przybliża różne mniej znane wydarzenia z polskiej historii.

Właściciel marki na grudzień 2016: Mariusz Grzanka przez G7PRO Sp. z o.o.

Więcej informacji: www.semperpatria.pl.

Semper Patria koszulka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ProPatriae

Istnieje od 2012 roku, została założona przez narodowców – kupując produkty tej marki, wspiera się takie inicjatywy, jak Marsz Niepodległości, czy pomoc Polakom na Kresach. Wzory nawiązują do historii Polski, jest też kilka innych, np. koszulka promująca Marsz Niepodległości czy „Polska bastionem Europy”. Koszulki są bawełniane. W ramach tej marki można kupić również m.in. koszulki polo, bluzy, czapki, szaliki. Na stronie promowane są także płyty rapera Bastiego.

Właściciel marki na grudzień 2016: PROPATRIAE Jakub Sadowski.

Więcej informacji: www.propatriae.pl/.

Pro Patriae koszulka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Urodzeni Patrioci

Na rynku marka zaistniała w 2014 roku, a jej założycielami są pasjonaci polskiej historii. Koszulki w 100% bawełniane, grafiki odwołują się do wydarzeń z historii Polski, a część z nich to patriotyczne teksty, np. „Nie odbiorą Ojczyzny dopóki nosisz ją w sercu”. Oprócz koszulek, na stronie urodzenipatrioci.pl kupić można również bluzy, koszulki polo, portfele, saszetki, paski, naklejki na laptopa, a nawet poduszki.

Właściciel marki na grudzień 2016: MH Łukasz Mizerski, Paweł Hoffer S.C.

Więcej informacji: www.urodzenipatrioci.pl.

Urodzeni Patrioci koszulka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PolscyPatrioci.pl

Nie jest to najpopularniejsza marka odzieży patriotycznej, ale faktem jest, że działa ona już od końca 2009 roku i tym samym jest jedną z najstarszych. Od początku działalności PolscyPatrioci.pl starają się wspierać wszelkie inicjatywy patriotyczne. Koszulki tej marki są w 100% bawełniane, a nadruki są odporne na spieranie. Grafiki wyglądają bardzo atrakcyjnie. Poza koszulkami, nabyć można tutaj także bluzy, kurtki i spodenki.

Właściciel marki na grudzień 2016: Karol Pabijan Karisto.

Więcej informacji: www.polscypatrioci.pl.

Polscy Patrioci koszulka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: Adam Stankiewicz

sklep Wspieram Rozwój PL


Inne artykuły, które mogłyby Cię zainteresować:
polskie buty Polscy producenci butów dla dorosłych. Polskość niektórych marek może Cię zaskoczyć - przegląd polskich firm produkujących buty.
Które banki wciąż możemy nazywać polskimi? - prezentacja banków należących do polskiego kapitału.
Użytkownik Marek 2016-12-08 01:32:54 IP: 176.221.123.*
Jestem szczęśliwym posiadaczem w.w. marek i mój nowy nabytek z koszulek patriotycznych to http://epichero.pl/product-pol-50-Koszulka-Powstanie-Warszawskie-granat-.html z której to jestem chyba najbardziej zadowolony. Polecam zakupy u www.epichero.pl bardzo wysoka jakość, niespotykane wzory i miła obsługa. Pozdrawiam Marek
Użytkownik Anna 2017-02-16 19:29:10 IP: 94.254.147.*
Potwierdzam i polecam produkty epic hero. Kupiłam juz u nich kilka sztuk na prezenty dla syna i męża i są mega zadowoleni.
Użytkownik mariola 2018-02-20 10:24:24 IP: 94.254.224.*
Ja ostatnio znalazłam super stronę z odzieżą patriotyczną http://narodowy-sklep.pl i chyba kupie też chłopakowi taką fajną bluze
Użytkownik ANNA CROMA FINANSOWANIE 2020-11-03 14:02:37 IP: 37.233.99.*
CHROMA FINANSOWANIE
Witam wszystkich
Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś ANNA CHROMA na mojej ścieżce.
W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą ANNA CHROMA, a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
E-mail: annachroma1949@gmail.com
Dziękuję Ci

UWAGA
NIE POLSKI, wstrzymaj się
Użytkownik Claudia Klein 2020-11-28 21:43:45 IP: 37.233.99.*
Witam, znowu nadchodzi okres świąteczny. Ci, którzy skorzystali z naszych usług, powinni wyjść i złożyć o nas świadectwo. Osoby potrzebujące pożyczki powinny już teraz skontaktować się z moją firmą.

Nazywam się Claudia Klein, jestem Niemcem i świadczę usługi finansowe. Potrzebujesz szybkiej, długoterminowej lub krótkoterminowej pożyczki o relatywnie niskim oprocentowaniu już od 3%? Czy masz problem z gospodarką? lub czy Twój bank lub inna instytucja finansowa odmówił Ci pożyczki? Oferujemy bezpieczne pożyczki. Aby uzyskać więcej informacji na temat oferty pożyczki, wyślij mi swoją prośbę e-mailem: spotlightglobalservices@gmail.com lub WhatsApp: +4915758108767

* Czy szukasz środków na założenie własnej firmy?
* Poszukujesz kredytów na realizację dużych projektów?
* Potrzebujesz pożyczki w mniej niż 24 godziny?
* Potrzebujesz szybkiej pożyczki na różne cele?

Jeśli tak, moja firma może ci pomóc. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe.

* Możesz pożyczyć do 15 000 000 euro.
* Możesz wybrać okres spłaty od 1 do 30 lat.
* Możesz wybrać plan spłat tygodniowych, miesięcznych i rocznych.
* Elastyczne warunki pożyczki.
* Możesz aplikować z nami w dowolnym miejscu i czasie.

Jeśli jesteś zainteresowany, sprawdź z nami ponownie za pośrednictwem tego adresu e-mail: | spotlightglobalservices@gmail.com | Lub WhatsApp: +4915758108767

Masz 100% gwarancję, że otrzymasz pożyczkę na koniec tej transakcji pożyczki.

Możesz nas łatwo sprawdzić na naszej stronie internetowej poprzez: || https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial ||

Jesteśmy pasjonatami, aby liczyć się z włączeniem finansowym. Nasze pożyczki i produkty inwestycyjne mają na celu zapewnienie wygody i wartości.

Dzięki Spotlight Global Financial Services możesz pożegnać się ze wszystkimi kryzysami finansowymi i trudnościami, ponieważ jesteśmy certyfikowani, godni zaufania, niezawodni, wydajni, szybcy i dynamiczni

Gorące pozdrowienia
Claudia Klein

Przepisz kod z obrazka

649a22988b0a261f19ece97be44a1ac2