|

Sprawdzaj co jest polskie z aplikacją Polskie Marki! bit.ly/pobierzpolskiemarki

Jak w krótkim czasie otrzymać finansowanie?

Wiele osób zna bardzo popularne powiedzenie mówiące o tym, że czas to pieniądz, które z różnych powodów w ostatnich latach nabiera jeszcze silniejszego i istotniejszego znaczenia. Technologia rozwija się bardzo dynamicznie, każdego dnia zmieniając i optymalizując wiele procesów. Rozwój technologi związany jest także z dużą presją związaną z chęcią nadążenia za konkurencją.

 

Oszczędność czasu

W dzisiejszym świecie już niemal każdy przedsiębiorca intensywnie zastanawia się nad tym, jak może zaoszczędzić czas. Optymalizacja to temat związany z wieloma naukowymi rozprawami, a pomimo tego nie został poznany do końca i w każdym przypadku może wprowadzić coś nowego. Dla sprawnego działania każdej firmy ważne jest nie tylko staranne zaplanowanie jej działań, ale również właściwy dobór pracowników oraz przydzielenie im zadań doskonale odpowiadającym ich kompetencjom. Dobrzy pracownicy i idealni partnerzy biznesowi w przypadku wielu przedsiębiorstw to klucz do zaoszczędzenia jakże cennego czasu. Wiele firm, mając na względzie chęć zaoszczędzenia cennego czasu decyduje się na skorzystanie z szybkiej pożyczki dla firmy, omijając tym samym żmudne procedury bankowe.

Szybkie pożyczki dla firm

Wiele firm na różnych etapach swojej działalności poszukuje zewnętrznego finansowania realizowanych przez siebie inwestycji. Przedstawiciele wielu branż bardzo często wybierają zewnętrzne finansowanie w postaci pożyczek oferowanych przez Siemens Finance, pozyskiwanych szybko, przy konieczności załatwienia minimalnej ilości formalności (zgodnie z zasadą czas to pieniądz). Taka forma pozyskiwania funduszy jest nie tylko szybka i wygodna, ale również bezpieczna, co również nie jest bez znaczenia.
Uzyskanie pożyczki przy pomocy SimplyLoan jest bardzo proste i zajmuje zdecydowanie mniej czasu, niż załatwienie wszystkich bankowych formalności. Firma nie weryfikuje ogromnej ilości (często zbędnych) dokumentów, przez co wszystkie procedury ulegają znacznemu skróceniu. Przy SimplyLoan wszelkie formalności można bez problemu załatwić online, co stanowi bardzo wygodne rozwiązanie dla szczególnie intensywnie działających przedsiębiorców. Dla sprawdzenia kosztów pożyczki na stronie SimplyLoan można skorzystać ze specjalnego kalkulatora, obliczającego wysokość rat.

SimplyLoan oferuje pożyczki dla firm w wysokości od 1000 zł do nawet 500 000 zł. Zadłużenie można spłacać w wygodnych ratach, dostosowanych do możliwości (okres zwrotu pożyczki wynosi minimalnie 36 miesięcy, a maksymalnie 84 miesiące). Warto także zaznaczyć, że w przypadku pożyczek SimplyLoan nie jest wymagany wkład własny przedsiębiorstwa.

SimplyLoan cieszy się uznaniem wielu klientów, między innymi dzięki szybkości przyznawania finansowania oraz komfortowemu załatwianiu wszelkich formalności związanych z umową pożyczki (która udzielana jest przez Siemens Finance). Istnieje możliwość podpisu umowy przy pomocy podpisu elektronicznego, przy zastosowaniu platformy Autenti. Cała procedura, od złożenia wniosku do weryfikacji tożsamości często nie trwa dłużej niż 15 minut.

Szybka pożyczka dla firm – prosta procedura krok po kroku

Procedura przyznawania pożyczki dla firmy w przypadku SimplyLoan jest bardzo prosta i nie zajmuje zbyt wiele czasu. W pierwszej kolejności weryfikowana jest tożsamość przedsiębiorcy, trwająca zaledwie kilkanaście minut, po czym wydawana jest decyzja odnośnie przyznania pożyczki. Po otrzymaniu decyzji pozytywnej, dostawca kredytowanego sprzętu wystawia fakturę z uwzględnieniem danych pożyczkobiorcy. Za pomocą SimplyLoan Siemens Finance opłaca fakturę, na postawie umowy pożyczki (bez niej płatność nie zostanie wykonana). Ostatecznie pożyczkobiorca otrzymuje dokumenty potwierdzające zapłatę oraz faktury za zakup urządzenia.

https://new.siemens.com/pl/pl/produkty/finansowanie.html

---

Artykuł sponsorowany