Plan komórkowy z Social Passem już od 25zł? Sprawdź nowe Plany w Orange Flex

20 stycznia, 2020 Wyłączono przez Edytor2
Plan komórkowy z Social Passem już od 25zł? Sprawdź nowe Plany w Orange Flex
Orange Flex to tegoroczna innowacyjna i pełna niespodzianek propozycja od Orange. Miała swoją premierę na początku maja bieżącego roku i od razu zyskała duży rozgłos. W drugiej połowie roku Orange Flex uległo małym zmianom, co świadczy o jej elastyczności i dopasowaniu do jej odbiorców.

Czym jest Orange Flex?

Orange Flex to Plan komórkowy zamknięty w aplikacji mobilnej. Jest to alternatywne rozwiązanie dla abonamentu i ofert na kartę pre-paid. Aby korzystać z Orange Flex nie musimy podpisywać długoterminowych umów i pamiętać o comiesięcznych przelewach za faktury. Nie musimy także pędzić do sklepu po doładowanie, gdy na naszej karcie skończą się środki. W Orange Flex wszystko odbywa się automatycznie, tak by zapewnić jak najwyższy komfort i wygodę.

 

Proces rejestracji w Orange Flex jest szybki, łatwy i odbywa się w całości w aplikacji. Wystarczy, że pobierzemy aplikację z App Store lub Google Play a następnie założymy konto za pomocą konta na Facebooku, konta Google lub przez nasz adres e-mail. Teraz czas na wybór Planu dla siebie!

Plany komórkowe w Orange Flex

 

Orange Flex to cztery różne Plany, z których na pewno wybierzesz coś dla siebie. Każdy z nich posiada nielimitowane rozmowy, nielimitowane SMS-y i MMS-y, a także tzw. Social Pass, który umożliwia korzystanie z wybranych mediów społecznościowych i komunikatorów bez zużywania gigabajtów z Twojego pakietu danych. W Social Pass możemy bez limitu GB używać takich serwisów jak: Facebook, TikTok, Instagram, Snapchat, Twitter, Messenger, Viber, WhatsApp i Pinterest. Taka obszerna lista robi wrażenie, prawda? Tym bardziej, że to właśnie z tych aplikacji korzystamy najczęściej!

 

Plany różnią się od siebie liczbą GB dostępnych poza pakietem Social Pass. W pierwszym z Planów dostajemy do wykorzystania 15 GB za 25zł miesięcznie. W kolejnym otrzymamy już 30 GB za 30 zł. Trzeci Plan to 50 GB za 50 zł. Ostatni Plan to prawdziwa gratka dla internetowych maniaków. Aż 100 GB za 80 zł. Który wybierasz?

 

Początki w Orange Flex – jak to ogarnąć?

 

Po wyborze Planu –należy potwierdzić, czy przenosimy obecny numer czy wybieramy nowy. Jeżeli chcemy przenieść numer z innej sieci lub oferty, możemy wybrać datę, ale również skorzystać z opcji “Jak najszybciej” – wtedy Orange Flex załatwi sprawę tak szybko, jak będzie to możliwe! Jeżeli potrzebujesz karty SIM, teraz możesz ją zamówić. Kartę SIM dostarczyć może kurier – całkowicie za darmo! Możemy też podejść po nią do salonu Orange lub kupić ją w jednym ze sklepów partnerskich (np. Kiosk Ruch, RELAY, InMedio, Komputronik, 1 Minute). Jeżeli nasz telefon wspiera technologię eSIM, mamy świetną wiadomość! Nie potrzebujesz fizycznej karty SIM, Orange Flex pozwala na używanie wirtualnych kart eSIM. Dodaj ją na swoim telefonie i ciesz się ofertą od zaraz.

 

Kolejnym etapem jest potwierdzenie swojej tożsamości za pomocą zrobienia zdjęcia dowodu i selfie. Pamiętaj, że Orange nie przechowuje tych zdjęć – wykorzystywane są tylko w etapie weryfikacji!

 

Płatności w Orange Flex odbywają się w modelu subskrypcyjnym. To znaczy, że za swoją ofertę komórkową zapłacisz, tak jak np. za Netflixa, HBO GO czy Spotify. Po prostu dodaj swoją kartę płatniczą, a z Twojego konta automatycznie zostanie pobrana dana kwota. Voila! Ciesz się nową, elastyczną ofertą Orange Flex.

 

Pamiętaj, że swój Plan możesz zmienić na inny, w zależności od swoich potrzeb. Możesz też dodać do niego Video Pass czy Music Pass, które umożliwią Ci korzystanie z wybranych serwisów bez zużycia gigabajtów. Masz też inne pakiety roamingowe. Wszystkie te usługi włączysz i wyłaczysz w aplikacji Orange Flex. Dowiedz się więcej na https://flex.orange.pl

 

Artykuł sponsorowany