Polonia Christiana

25 marca, 2023 Wyłączono przez Edytor2
Polonia Christiana

Polonia Christiana, dwumiesięcznik wydawany przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi we współpracy z włoskim miesięcznikiem „Radici Cristiane”, stanowi głos o wyraźnym profilu konserwatywno-katolickim. Od momentu swojego debiutu w marcu 2008 roku, pismo to będące głosem chrześcijańskiej kultury, stało się nieodłączną częścią dyskusji na temat bieżących wydarzeń oraz dogłębnych refleksji na tle historii Kościoła, Polski i Europy.

Redaktorem naczelnym Polonii Christiana jest obecnie Jerzy Wolak, zespołowi redakcyjnemu przewodniczą również wybitne postacie, takie jak Marcin Austyn, Piotr Doerre, Łukasz Karpiel, Adam Kowalik, Krystian Kratiuk, Roman Motoła i Leonard Przybysz. Współpraca z profesorami Grzegorzem Kucharczykiem, Jackiem Bartyzelem oraz znanym publicystą Grzegorzem Braunem nadaje czasopismu głębię merytoryczną.

Polonia Christiana online

Dwumiesięcznik nie ogranicza swojego oddziaływania jedynie do formy drukowanej. Wchodzi również w interakcję z czytelnikami poprzez swój portal internetowy, PCh24.pl, gdzie znajdziemy ważne Polonia Christiana wiadomości, informacje i analizy. Ponadto czasopismo aktywnie obecne jest na platformie YouTube (Polonia Christiana – YouTube), gdzie udostępnia treści wideo, poszerzając swoje zasięgi i angażując odbiorców w różnorodny sposób. To nie tylko magazyn, ale także współczesne narzędzie dialogu, zachęcające do refleksji i rozmowy na tematy istotne dla współczesnego społeczeństwa.

Czy właściciel marki posiada polski kapitał?

Polski dwumiesięcznik katolicki wydawany przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi we współpracy z włoskim miesięcznikiem Radici Cristiane.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

http://www.pch24.pl/o-wydawcy,11001,i.html