Płytki imitujące beton Tubądzin – jak wykorzystać je w aranżacji wnętrz?

20 marca, 2023 Wyłączono przez Edytor2
Płytki imitujące beton Tubądzin – jak wykorzystać je w aranżacji wnętrz?

Płytki imitujące beton to jedna z najnowszych i najmodniejszych propozycji dla miłośników industrialnego stylu w aranżacji wnętrz. Ich nietypowe wzornictwo i charakterystyczna struktura pozwalają na stworzenie ciekawych kompozycji i unikalnych aranżacji. Dzięki temu coraz częściej pojawiają się w projektach mieszkań i domów, zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych wnętrzach. Znaczną popularnością cieszą się kafle Tubądzin. Gdzie dokładnie warto je wykorzystać? O tym przeczytasz poniżej!

Kafle Tubądzin: jakość, na którą warto się zdecydować

Tubądzin to istniejąca na rynku od 40 lat firma, która specjalizuje się w produkcji zróżnicowanych płytek ceramicznych. Niezwykły design połączony z doskonałą trwałością proponowanych rozwiązań sprawia, że mogą być one wykorzystane w wielu różnych przestrzeniach. Zdecydowanie największą popularnością jednak w ostatnich latach cieszą się kafle Tubądzin w formie płytek imitujących beton.

Płytki Tubądzin przypominające beton tworzone są przy zastosowaniu zaawansowanych technologii, co gwarantuje ich niecodzienny charakter, ale i solidność. Zastosowanie najnowszych innowacji w sferze produkcyjnej sprawia, że kolekcja Tubądzin doskonale imituje wylewki betonowe, tym samym pozwalając na różnorodne aranżacje.

Imitujące beton płytki Tubądzin – gdzie je wykorzystać?

Płytki imitujące beton to bardzo uniwersalne rozwiązanie, które można wykorzystać w wielu pomieszczeniach. Z ich pomocą możliwe jest stworzenie aranżacji w różnych stylach – zależnie od urządzanej przestrzeni, jej poszczególnych elementów czy dobranych dodatków. Sporo zależy też od samego typu płytek, które mogą być większe bądź mniejsze, kwadratowe lub prostokątne, jaśniejsze czy ciemniejsze. Gdzie gres Tubądzin sprawdzi się najlepiej?

Betonowe płytki Tubądzin w łazience

Tubądzin kafelki będą świetnym rozwiązaniem do łazienki z wielu względów. Po pierwsze, są łatwe w utrzymaniu czystości. Kurz na strukturze imitującej beton nie będzie mocno widoczny, podobnie jak delikatne zacieki, dzięki czemu unikniesz ciągłego wycierania płytek po każdorazowym skorzystaniu z łazienki. A gdy przyjdzie dzień sprzątania – z łatwością je umyjesz przy użyciu odrobiny wody z płynem.

Szare płytki imitujące beton to także doskonały sposób na stworzenie gustownej aranżacji we wnętrzu łazienki. Możesz je wykorzystać na podłodze, ale nie tylko. Równie świetnie będą się prezentowały na ścianach, np. pod prysznicem czy za wanną. I co ważne: doskonale współgrają zarówno z białymi, drewnianymi, jak i ciemnymi dodatkami, co umożliwi urządzenie łazienki w wielu stylach.

Tubądzin szare płytki a aranżacja kuchni

Kuchnia to kolejna przestrzeń, w której mogą zagościć ceramiczne płytki przypominające beton od marki Tubądzin. Te trwałe kafle świetnie poradzą sobie z wysokimi temperaturami i dużą wilgotnością, jakie panują w tym pomieszczeniu. Tu również sprawdzą się na podłodze, ale i na ścianie, np. nad blatem roboczym z kuchenką. Odporność na ścieranie będzie tu najważniejszą cechą, dlatego też gres Tubądzin to najlepsze rozwiązanie.

Kolekcja Tubądzin w holu

Hol jest jednym z najbardziej eksploatowanych pomieszczeń w każdym mieszkaniu. To tu często chodzimy w mokrych, pełnych soli czy piasku butach, które przyczyniają się do niszczenia podłogi. Z tego też powodu warto postawić na wytrzymałe wykończenie podłogi, takie jak płytki imitujące beton. Nie ulegną one szybkiemu starciu, wilgoć nie będzie im straszna, a bród nie będzie mocno widoczny. Czyż nie brzmi idealnie?

Betonowe płytki to ciekawe i nowoczesne rozwiązanie do aranżacji wnętrz, które coraz częściej pojawia się w projektach mieszkań i domów. Ich surowy, industrialny styl, doskonale wpisuje się w trendy współczesnego designu, dając wiele możliwości aranżacyjnych. Wybierz je do swojego wnętrza i przekonaj się, jak dobrym są rozwiązaniem!

Artykuł sponsorowany