|

Sprawdzaj co jest polskie z aplikacją Polskie Marki! bit.ly/pobierzpolskiemarki

OMNIRES sp. z o. o.

Czy firma OMNIRES sp. z o. o. posiada polski kapitał?

wiodąca marka w branży armatury i artykułów sanitarnych

Już prawie 30 lat uczestniczymy w rozwoju rynku artykułów sanitarnych w Polsce. Wyznaczamy trendy, kreujemy nowe rozwiązania, projektujemy i produkujemy baterie i inne artykuły, aby zaspokoić pragnienie luksusu, estetyki i komfortu. Dzięki dbałości o detale i najwyższą jakość wykończenia armatura OMNIRES stanowi kluczową ozdobę każdej kuchni i łazienki, koncentruje uwagę, dopełnia wnętrze i nadaje mu indywidualnego charakteru. W procesie projektowo-technologicznym wybieramy najlepsze i najnowocześniejsze materiały, które wzbogacamy o funkcjonalność w duchu ekologii, żeby w końcowej fazie ubrać je w ponadczasowy design, inspirowany naturą, minimalizmem lub klasyką. Każdy z naszych produktów jest wyjątkowy, bo stworzony z myślą o satysfakcji klienta.

 

Kraj pochodzenia kapitału firmy:

Polska

Akcjonariat/Właściciele:

Rzepecki Jerzy

Co jeszcze warto wiedzieć o firmie OMNIRES sp. z o. o.?

Biuro firmy, nowoczesny magazyn oraz linia konfekcyjna mieszczą się w Nadarzynie koło Warszawy. Produkty i komponenty powstają w Niemczech, Włoszech, Azji oraz w Polsce.

Showroom znajduje się w Warszawie przy ul. Kleszczowej 18. To ponad 400m² powierzchni wypełnionej inspirującymi rozwiązaniami, gdzie na kilkunastu stanowiskach można przetestować jak działają nasze systemy podtynkowe podłączone do instalacji wodnej.


Adres firmy:
ul. Kleszczowa 18, 02-485 Warszawa Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospo
Źródło danych:
https://omnires.com/pl/kontakt/#companyData
Wpis dodał/a:
sliwson
Marki należące do firmy OMNIRES sp. z o. o. :

Te informacje są przydatne? Podziel się nimi ze swoimi znajomymi!


Sklep Wspieram Rozwój PL