Eveline Cosmetics Dystrybucja S. A.

29 października, 2022 Wyłączono przez Dawid
Eveline Cosmetics Dystrybucja S. A.

Czy firma Eveline Cosmetics Dystrybucja S. A. posiada polski kapitał?

Grupa Eveline Cosmetics to największy polski producent kosmetyków. W ciągu 30 lat istnienia firma wypracowała mocną pozycję w ponad 70 krajach na całym świecie. Swoim klientom oferuje szeroką gamę produktów do makijażu oraz pielęgnacji twarzy i ciała.

Kraj pochodzenia kapitału firmy:

Polska

Akcjonariat/Właściciele:

K. Kasprzycki, P. Kasprzycki, Ricardo Manero Sp. z o.o.

Co jeszcze warto wiedzieć o firmie Eveline Cosmetics Dystrybucja S. A.?

Produkty Eveline Cosmetics to efekt pasji i zaangażowania w pracę ponad 500 specjalistów. W procesie wytwarzania produktów wykorzystywane są najnowsze osiągnięcia światowej kosmetologii. Ścisła kontrola jakości produktów rozpoczyna się już na poziomie tworzenia receptury i towarzyszy dalej, poprzez proces produkcji i dystrybucji, aż do sprzedaży. Znajomość potrzeb konsumentów, innowacyjność produktów oraz wyważona relacja ceny do jakości decyduje o silnej pozycji marki na rynku. Dowodem siły marki jest roczna sprzedaż blisko 70 mln sztuk kosmetyków, z czego 80% stanowi eksport. W 2011 roku firma zanotowała wzrost sprzedaży do krajów Europy Środkowej, m.in. do Czech, Węgier, na Słowację. Firma ugruntowała swoją pozycję w Bułgarii, Serbii, Bośni i Chorwacji. Rok 2011 to 50% wzrost eksportu na Bliski Wschód. Firma prowadzi regularną sprzedaż w Tajwanie, Birmie, Indiach, Malezji, Singapurze, Korei i Hong Kongu.

Adres firmy:

ul. Żytnia 19 05-506 Lesznowola 05-506 Żytnia 19

Źródło danych:

https://www.eveline.eu/, http://www.infoveriti.pl/firma-krs/Eveline,Cosmetics,Lesznowola,Raport,biznesowy,KRS,0000175186.html, http://www.infoveriti.pl/firma-krs/Eveline,Cosmetics,Group,Lesznowola,Raport,gospodarczy,KRS,0000371096.html, http://www.polishcosmetics.pl/pl/index.php/producenci-kosmetyko

Wpis dodał/a:

MarryJane19

Marki należące do firmy Eveline Cosmetics Dystrybucja S. A. :