Tygodnik Do Rzeczy

5 grudnia, 2022 Wyłączono przez Edytor2

„Do Rzeczy” to polski konserwatywno-liberalny tygodnik, wydawany od 2013 roku w Warszawie przez spółkę z o.o. Orle Pióro. Redaktorem naczelnym od początku istnienia jest Paweł Lisicki, a zastępcami są Piotr Gabryel i Piotr Zychowicz. Tygodnik jest rozprowadzany w wersji drukowanej, od stycznia 2020 roku w nakładzie około 59 tys. egzemplarzy tygodniowo.

„Do Rzeczy” – dziennikarze

Do Rzeczy tygodnik prawicowy współpracuje z dziennikarzami, m.in. Pawłem Lisickim, Cezarym Gmyzem, Rafałem A. Ziemkiewiczem. Na łamach tygodnika publikuje także rysownik Andrzej Krauze. „Do Rzeczy” uhonorowuje nagrodą „Strażnik Pamięci” w kategoriach „Instytucja”, „Mecenas” i „Twórca” od 2013 roku. Dodatkowo, miesięczny dodatek historyczny „Historia Do Rzeczy” jest kontynuacją dodatku „Uważam Rze Historia”.

Tygodnik Do Rzeczy – wersja elektroniczna

Czasopismo dostępne jest również w wersji dźwiękowej od lipca 2015 roku. Tygodnik do rzeczy wiadomości można znaleźć na stronie internetowej – pod adresem https://dorzeczy.pl.

Tygodnik Do Rzeczy – prenumerata

Jeśli jesteś zainteresowany prenumeratą tygodnika „Do Rzeczy”, możesz skorzystać z oferty dostępnej na oficjalnej stronie internetowej czasopisma. Procedura obejmuje wybór formy prenumeraty (np. rocznej, półrocznej) oraz podanie danych niezbędnych do dostarczenia czasopisma pod wskazany adres.

Tygodnik Do Rzeczy – opinie

Opinie na temat tygodnika „Do Rzeczy” są zróżnicowane, ponieważ czasopismo to jest znane ze swojego konserwatywno-liberalnego charakteru, co może wpływać na oceny czytelników w zależności od ich własnych przekonań politycznych. Niektórzy czytelnicy cenią „Do Rzeczy” za prezentowanie poglądów zgodnych z ich własnymi oraz za analizy i komentarze autorów związanych z tygodnikiem. Warto jednak pamiętać, że w środowisku dziennikarskim i społecznym istnieją różnice w ocenie wiarygodności i obiektywności różnych mediów, co również może wpływać na percepcję tygodnika „Do Rzeczy”.

Najnowszy tygodnik Do Rzeczy – gdzie kupić?

Najnowszy numer tygodnika „Do Rzeczy” można zazwyczaj kupić w kioskach prasowych, sklepach spożywczych, salonach prasowych oraz na większych dworcach kolejowych. Ponadto dostępny jest również zakup online poprzez oficjalną stronę internetową czasopisma lub w sklepach internetowych, które oferują prasę.

Tygodnik Do Rzeczy – cena

Ceny tygodnika „Do Rzeczy” mogą się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak miejsce zakupu, forma prenumeraty czy specjalne promocje. Orientacyjnie, cena jednego egzemplarza w kioskach prasowych lub sklepach spożywczych może wynosić od kilku do kilkunastu złotych, a cena prenumeraty może być korzystniejsza w porównaniu do zakupu pojedynczych numerów.

Czy właściciel marki Do Rzeczy posiada polski kapitał?

Tygodnik konserwatywno-liberalny kierowany przez Pawła Lisickiego. Konserwatywny, bo szanuje tradycję chrześcijańską, a liberalny, ponieważ popiera wolność gospodarczą.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

http://tygodnik.dorzeczy.pl/