Crowdfunding dla aplikacji Polskie Marki

Aktualnie zbiórka została zakończona. Podstrona ma charakter archiwalny. Obecnie kończymy pracę nad aplikacją w wersji 2.0, która znacznie przyśpieszy sprawdzanie polskości marek. Dokładniejsze info już niedługo!

[PRZEJDŹ NA STRONĘ ZBIÓRKI]

[DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU]

Polskie Marki - wersja 1.0

Zbiórka pieniędzy na aplikację Polskie Marki

 

Pierwotną wersję aplikacji stworzyliśmy na bazie impulsu. "Podobne narzędzie nie istnieje - trzeba je stworzyć i to zaraz!" Zabrakło dłuższej chwili na refleksję i konsultacje z odpowiednimi osobami. Na szybko powstał projekt i w niedługim czasie cieszyliśmy się z wersji na Androida.

Od tego czasu zbieraliśmy Wasze opinie i wyciągaliśmy wnioski z własnych obserwacji. Tym razem postanowiliśmy podejść do tematu profesjonalnie.

 

Polskie Marki 2.0 - co planujemy?

Czytnik kodów kreskowych - w nowej wersji każdy smartfon wyposażony w aparat będzie mógł za pomocą jednego kliknięcia zidentyfikować produkt. Zmiana najważniejsza, ale niestety kosztowna, bo wymagająca dodatkowych działań również w naszej bazie danych. Opcja ta powinna znacznie poprawić funkcjonalność apki i da alternatywę dla często kłopotliwego wpisywania nazwy. Jesteśmy przekonani, że dzięki niej pokochacie nową wersję naszej apki.

Przeglądanie kategorii - druga bardzo ważna zmiana, o której wspominało nam kilka osób. Chcą kupić keczup zamiast sprawdzać po kolei wszystkie produkty będzie można odnaleźć kategorię "Keczupy" i wybrać z listy marek polskie produkty.

Nowy, wygodniejszy interface - duże, intuicyjne przyciski oraz lepiej zorganizowany ich układ. Wszystko co najważniejsze za pośrednictwem jednego kliknięcia od razu po uruchomieniu. Zerwiemy z duża ilością niewykorzystanej przestrzeni i małymi przyciskami.

Listy zakupowe w trybie offline - dla osób, które kochają sieci WiFi, ale także dla większej wygody. Robiąc listę potencjalnych marek wcześniej, oszczędzamy czas, jeśli nie mamy go na zakupach, a tryb offline pozwoli zaoszczędzić transfer.

Te 4 elementy stanowią podstawę naszego projektu na Wspieram.to. Link do projektu niedługo umieścimy na tej stronie.

 

Zbiórka rozpoczęta!

Zachęcamy do aktywnego wparcia naszej inicjatywy. W celu przejścia na stronę zbiórki proszę kliknąć w poniższy obrazek: 

Przejdź na stronę projektu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lub skopiować poniższy tekst do swojej przeglądarki:

https://wspieram.to/projekt/5419/polskie-marki-20-aplikacja-dla-swiadomych-konsumentow

Chcesz pomóc?

Celem numer jeden jest dotarcie z informacją o zbiórce do jak największej ilości osób i firm. Szczególnie mocno liczymy na pomoc zwykłych użytkowników aplikacji i odwiedzających naszą stronę, czyli właśnie Ciebie. Wspólnymi siłami możemy doprowadzić tą zbiórkę do sukcesu!

Dołącz do naszego wydarzenia i zaproś swoich znajomych:

https://www.facebook.com/events/1034614496578950/

Masz bloga, działasz na jakimś forum? Poinformuj tam o zbiórce na nową aplikację.

Idziesz na imieniny do dziadka albo na imprezę do znajomych. Powiedz im o aplikacji. Porusz temat zbiórki na piwie i w przerwie w pracy.

No i oczywiście działaj w mediach społecznościowych. Facebook, Twittter, Chomikuj czy nawet komentarze na wp.pl - wszędzie tam możesz dać znać, że tworzymy coś wielkiego.

 

Czekamy również na Twoje pomysły!

Jak to się mówi "dopóki piłka w grze" wszystko może się jeszcze zmienić. Jeśli masz ciekawy pomysł dotyczący aplikacji lub jej promocji napisz do nas. Tu nie ma złych pomysłów. A te najlepsze na pewno uwzględnimy w projekcie apki. A Twoją osobę postaramy się odpowiednio wyróżnić jako współtwórcę.

 

Nasze kochane polskie firmy

Do Was również mamy prośbę. Zależy nam aby wspierający projekt otrzymali w zamian coś wyjątkowego i wartościowego. Stąd prośba do Was o wsparcie w postaci nagród rzeczowych dla wspierających oraz do wykorzystania w konkursach towarzyszących całej akcji. Korzyści wynikającego z tego rodzaju wsparcia wydają się oczywiste.


 

Czekamy na Was wszystkich już 1 października na platformie Wspieram.to. Do zobaczenia!

Autor: Tomasz Dziewulski

Użytkownik Paweł 2015-12-12 21:41:19 IP: 83.142.187.*
Proponuję połączenie się z aplikacją POLA im wieksza baza tym lepsza aplikacja.

Dobrze jakby program podpowiadal markę najbardziej polską po znalezieniu zagranicznego produktu np zamiast szamponu "head &shoulders "zaproponował np szampon polskiej firmy "Ziaja".

Przepisz kod z obrazka

69fdc32742341f109a4a95001a3558e4