Lista kategorii

Chcesz wesprzeć nasze działania?

Stworzenie tego serwisu wymagało zarówno wiele pracy jak i pieniędzy, ale wiemy, że było warto. Jednak teraz, aby nie zaprzepaścić pokładanych w nas nadziei stoimy przez jeszcze większym wyzwaniem. Chodzi m.in. o rozwój bazy danych zawierającej jak największą liczbę marek i firm dostępnych na polskim rynku, dodawanie interesujących artykułów i infografik. Mimo naszej stałej intensywnej działalności, każda mała cegiełka dołożona z Twojej strony będzie dla nas nieocenioną pomocą.

Wolontariat dla rozwoju Polski

Jak możesz pomóc?

1. Możesz założyć darmowe konto i na bazie informacji znalezionych w sieci lub własnej wiedzy dodać chociaż jedną firmę lub markę, której jeszcze nie mamy. Sama instrukcja dodawania opisana szczegółowo jest pod tym linkiem. Nie musicie przejmować się zbytnio samymi opisami. Kluczem są dwie kwestie:

Czy coś jest polskie? & Czy coś jest wytwarzane w Polsce?

2. Aplikacja „Polskie Marki” jest z zasady darmowa. Jeśli jednak podoba Ci się to co robimy, możesz pobrać jej płatną wersję, kosztującą kilkanaście złotych:

Płatna wersja „Polskich Marek” na iOS

Płatna wersja „Polskich Marek” na Androida

3. Inicjatywę WspieramRozwój.PL można wesprzeć także poprzez serwis Patronite, gdzie istnieje opcja dokonywania stałych, comiesięcznych, wpłat na rzecz naszej inicjatywy. Może być to kwota wynosząca nawet 6 zł, każde wsparcie finansowe jest dla nas bardzo cenne. Dzięki niemu będziemy mogli jeszcze lepiej popularyzować ideę patriotyzmu ekonomicznego.

W zamian oferujemy też ciekawe nagrody, m.in. długopisy, kubki, kufle i koszulki z naszego sklepu dla patriotów ekonomicznych. Przy wyższych płatnościach, dopuścimy Cię nawet do współdecydowania o sprawach związanych z inicjatywą WspieramRozwój.PL.

Inicjatywa WspieramRozwój.PL na Patronite

4. Wspomnieliśmy też o naszym sklepie. Możecie w nim nabyć w 100% polskie długopisy, koszulki, kubki i kufle z wzorami, nawiązującymi do patriotyzmu ekonomicznego. Także kupując te produkty przyczyniacie się do rozwoju naszej inicjatywy.

Sklep WspieramRozwój.PL

Co możesz zyskać?

Na dzień dzisiejszy jedynie satysfakcję, że przyczynisz się do poprawy sytuacji ekonomicznej w kraju. Być może Ty osobiście jeszcze tego nie odczujesz, ale Twoje dzieci i przyszłe pokolenia z pewnością. Budowana przez nas wspólnie zmiana świadomości z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

A może jakaś inna pomoc?

Oczywiście! Każdy, nawet najmniejszy gest, który może przyczynić się do popularyzacji naszego projektu będzie dla nas bezcenny. Poniżej lista tego typu działań:

1. Powiedz o nas swoim znajomym. Przy piwie, na potralu społecznościowym, w szkole, pracy - wszędzie. Być może wśród nich znajdą się osoby chętne do pomocy i w ten sposób osiągniemy jeszcze więcej.

2. Zamieść o nas informacje w Internecie. Masz stronę? Udzielasz się na forum? A może piszesz komentarze na portalach? Każda wzmianka, nawet nie zawierająca linka, tylko nazwę, może pomóc.

3. Zgłoś błąd na stronie. Zauważyłeś, że coś zmieniło właściciela, a u nas jeszcze o tym cicho? Skorzystaj z przycisku "Zgłoś błąd" i napisz o co chodzi. Z pewnością się tym zajmiemy.

4. Szukałeś czegoś w serwisie i nie znalazłeś?  Zgłoś nam ten brak za pomocą prostego formularza, pojawiającego się na stronie w momencie braku w bazie danych szukanej firmy/marki. Gwarantujemy, że  gdy za 14 dni wpiszesz ponownie tę nazwę, wynik już się pojawi.

5. Pobierz aplikację Polskie Marki i wesprzyj ją dobrą oceną - to da jej lepsze pozycje w sklepach z apkami i przyczyni się do jej popularyzacji.

 

Autor: Tomasz Dziewulski

sklep Wspieram Rozwój PL


Inne artykuły, które mogłyby Cię zainteresować:
Wspieram Rozwój

WspieramRozwoj.pl w kilku słowach - opis funkcjonalności serwisu i założeń jakie przyjeliśmy podczas jego tworzenia.

dodawanie firm do bazy danych

Zasady dodawania marek i firm - chcesz nam pomóc w dodawaniu wpisów? Przeczytaj, jak to zrobić dobrze.