Tradocenter opinie

17 marca, 2022 Wyłączono przez Dawid
Tradocenter opinie

Coraz częściej natrafiamy na pozytywne opinie na temat TradoCenter. Oferta brokera wyróżnia się na tle innych dostawców. Sprawdź jakie możliwości otwiera przed Tobą platforma brokerska.

Coraz częściej natrafiamy na pozytywne opinie na temat TradoCenter. Oferta brokera wyróżnia się na tle innych dostawców. Działalność firmy jest transparentna pod względem regulacji prawnych. Broker działa zgodna ustawą MiFID II i współtworzy zharmonizowane środowisko inwestycyjne. TradoCenter charakteryzuje przejrzyste środowisko finansowe, warunki uczciwej konkurencji oraz ochrona klientów na rynkach finansowych. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat TradoCenter? Zapoznaj się z naszym artykułem.

Bezpieczeństwo klienta z TradoCenter

TradoCenter należy do firmy FF Simple and Smart Trades Investment Services Limited. Cypryjska spółka inwestycyjna działa zgodnie ze światowymi standardami finansowymi oraz świadczy wysoki standard usług w krajach członkowskich unii europejskiej.

Dzięki TradoCenter możesz handlować bez obaw o bezpieczeństwo swoich środków oraz poufnych danych. Broker podlega regulacjom ze strony CySEC, KNF, CONSOB, CNMV oraz innych urzędów nadzoru na terenie UE. TradoCenter jest członkiem Funduszu Odszkodowawczego Inwestorów. Każdy klient detaliczny może ubiegać się o wypłatę środków z konta handlowego w dowolnym momencie. W przeciwnym razie przysługuje mu odszkodowanie.

TradoCenter – opinie o brokerze

Zanim zajęliśmy się analizą oferty TradoCenter, odwiedziliśmy sprawdzone fora i platformy w poszukiwaniu rzetelnych opinii na temat brokera. Platforma PROfit cieszy się dużą popularnością wśród początkujących i doświadczonych traderów. Inwestorzy doceniają skuteczne narzędzia i szeroki wachlarz instrumentów finansowych. Wielojęzyczny dział wsparcia TradoCenter zapewnia bieżącą pomoc wszystkim użytkownikom platformy. Klienci czują się pewnie i bezpiecznie, niezależnie od stopnia zaaansowania w handlu. Broker daje wolność podejmowania decyzji inwestycyjnych zgodnie ze swoimi preferencjami.

Tradocenter – opinie nieuczciwej konkurencji

Nieliczne negatywne opinie, na które natrafiliśmy, prawdopodobnie pochodzą od nieuczciwej konkurencji. Cześć osób, które wcześniej nie miały do czynienia z handlem, mogą obwiniać brokera o skutki swoich nieodpowiedzialnych decyzji. Pamiętaj, aby zdobyć przynajmniej podstawową wiedzę na temat handlu kontraktami CFD. Skorzystaj z konta demo i nigdy nie rozpoczynaj pierwszych transakcji bez przygotowania strategii handlowej.

TradoCenter Platforma PROfit

PROfit to jeden z głównych powodów, dla których traderzy decydują się na stałą współpracę z TradoCenter. Rozwiązanie jest dostępne w wersji przeglądarkowej i mobilnej (zgodniej z systemem Android i iOS). Platforma nie wymaga pobierania ani aktualizowania oprogramowania. Dzięki PROfit, aktualna wiedza, analizy oraz wsparcie są dostępne na wyciągnięcie ręki dla każdego tradera.

Mobile PROfit

Podczas, gdy standardowa platforma na komputer pozwala skupić się na szczegółach transakcji, wersja mobilna pozwala na szybki handel „w biegu”. Aplikacja umożliwia edytowanie pozycji i składanie nowych zleceń. Mobile PROfit daje podobne korzyści do wersji komputerowej, ale pozwala na szybki handel z dowolnego miejsca na świecie. Potrzebujesz jedynie dostępu do internetu oraz swojego ulubionego urządzenia mobilnego.

TradoCenter Konta detaliczne

TradoCenter proponuje konta detaliczne, które dają maksymalne możliwości oraz elastyczność rynkową. Jesteś nowym klientem brokera? Możesz rozpocząć bezpieczny handel z 10 chronionymi transakcjami. Wykorzystaj tą szansę, aby poznać rynek i działanie platformy. Jeśli popełnisz błąd, środki powrócą na Twoje konto handlowe.

Inwestorzy mają do wyboru aż 9 kont detalicznych. Każda z opcji pozwala na korzystanie z Osobistego Managera Konta, darmowego treningu, e-booka i pakietu skutecznych narzędzi. Konto podstawowe otworzysz po wpłacie depozytu 200 USD. Chcesz mieć dostęp do atrakcyjnych zniżek, BITA (3,5,10,15,20)? Otwórz jedno z kolejnych kont detalicznych. Rachunek Expert zapewnia pomoc Osobistego Agenta Obsługi Klienta.

Konto profesjonalne TradoCenter

Chcesz rozpocząć handel z wyższą dźwignią? Broker posiada specjalną ofertę dla osób z doświadczeniem i wiedzą. Zaawansowani traderzy, którzy chcą skorzystać z tej opcji, powinni rozumieć ryzyko i być gotowi do rezygnacji z części zabezpieczeń. Chcesz cieszyć się korzyściami profesjonalnego konta? Wyślij aplikację za pośrednictwem platformy lub wypełnij formularz na stronie.

Wsparcie dla początkujących i zaawansowanych traderów

TradoCenter dba o interesy swoich klientów. W każdym momencie możesz liczyć na profesjonalne wsparcie z poziomu platformy. Na stronie firmy znajdziesz formularz kontaktowy, kontakt mailowy i telefoniczny do działu wsparcia TradoCenter. Zespół udziela pomocy również pośrednictwem aplikacji WhatsApp. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz na stronie brokera w sekcji FAQ.

Depozyty i wypłaty z konta inwestycyjnego

Dla wygody klientów TradoCenter udostępnia metody szybkiej płatności. Możesz skorzystać z Neteller, Rapid Transfer, Skrill, Sofort itd. Broker TradoCenter pozwala również na użycie karty kredytowej, debetowej lub tradycyjny przelew. W tym przypadku czas oczekiwania na pojawienie się środków na koncie może być dłuższy.

Szybkie wypłaty z broker TradoCenter

Chcesz wypłacić pieniądze z konta? Skorzystaj z dedykowanego formularza lub utwórz zlecenie za pośrednictwem konta na platformie. Pamiętaj, że środki zawsze wracają tą samą drogą, co wcześniejsza wpłata. Broker nie dopuszcza do opóźnień w przetwarzaniu zleceń. Jeśli realizacja wypłaty się przedłuża, najczęściej jest to wynik niepełnej dokumentacji lub wewnętrznych procedur bankowych. Pamiętaj, że w przypadku otwartych pozycji, wypłacona kwota może się różnić od tej, podanej w zleceniu. W każdym momencie możesz ponowić zlecenie, bez dodatkowych opłat.

TradoCenter – Narzędzia handlowe

Dzięki profesjonalnym narzędziom brokera, skuteczny handel jest możliwy nawet jeśli posiadasz podstawową wiedzą o inwestycjach. TradoCenter zapewnia całodobowy dostęp do wiadomości, analiz oraz wykresów.

Wykresy

Wykres liniowy pokazuje ogólne ruchy cen na rynkach finansowych i jest najlepszym wsparciem dla początkujących traderów. Wykresy słupkowe to najprostszy sposób, żeby zobaczyć szczyty i dołki cen w określonym przedziale czasu. Największą popularnością cieszy się wykres świecowy, który pomaga zrozumieć zmiany cen akcji. W zależności od preferowanej strategii handlowej, możesz potrzebować różnych wykresów. Poświęć czas na znalezienie opcji, która najbardziej Ci odpowiada.

Tabele z kursami na żywo

Broker udostępnia tabele z kursami na żywo. Stawki kupna i sprzedaży są dostępne w czasie rzeczywistym. TradoCenter aktualizuje kwoty na bieżąco. Firma jest połączona z globalnymi bankami i zapewnia najlepsze stawki kursów dla swoich inwestorów. Kwoty są podświetlane na zielono lub czerwono w zależności od tego, czy cena aktywa rośnie czy spada.

Wiadomości POP UP

Każdego dnia inwestorzy TradoCenter otrzymują wiadomość POP UP z aktualnym kalendarzem gospodarczym oraz sygnałem o możliwych zmianach cen. Możesz szybko zareagować na sytuację rynkową i wyprzedzić działania innych inwestorów.

Trading Insider

Dzięki usłudze Trading Insider możesz śledzić kroki innych inwestorów. Usługa obejmuje dane statystyczne, linki oraz treści finansowe od osób trzecich. Broker nie zajmuje się weryfikacją przesyłanych informacji. Każdy użytkownik platformy samodzielnie weryfikuje dane.

Autochartist

Broker TradoCenter zdecydował o zawarciu w swojej ofercie jednego z najpotężniejszych narzędzi inwestycyjnych. Autochartist analizuje potężne ilości danych rynkowych i pomaga szybko dopracować strategię handlową. Rozbudowane narzędzie analizuje prognozy cen, wzorce wykresów, prawdopodobieństwa oraz linie wsparcia i oporu. Filtry prawdopodobieństwa wyszukują najważniejsze wydarzenia i odnoszą je do wcześniejszych wzorców.

Autochartist jest inteligentnym rozwiązaniem, które rozpoznaje okresy dużej zmienności, pomaga w ustaleniu najlepszych poziomów wyjść. Narzędzie poinformuje Cię o ważnych wydarzeniach i zmianach na rynkach. Możesz dowolnie personalizować Autochartist dzięki zakładce społeczności handlowej. Broker udostępnia również internetowy podręcznik z przydatnymi zasobami i linkami do e-booków.

Instrumenty finansowe TradoCenter

Imponujący zestaw instrumentów finansowych ułatwia dywersyfikację portfela. Większość klientów TradoCenter decyduje się na inwestycje w największy rynek walutowy forex oraz akcje.

Waluty i akcje

Możesz wybierać spośród najpopularniejszych opcji (euro, dolar amerykański, frank szwajcarski itd.). Za pośrednictwem kontraktów CFD masz dostęp do akcji największych światowych firm (np. Apple, Google, Amazon, eBay) bez fizycznego nabywania aktywów. Traderzy odnotowują zyski, a jednocześnie omijają szereg uciążliwych regulacji.

Surowce

Szukasz ciekawych alternatyw? TradoCenter umożlwia inwestycje w surowce. Towary rolne, naturalne surowce energetyczne i metale szlachetne to dobry kierunek, kiedy na pozostałych rynkach panują niestabilne warunki.

Indeksy

Indeksy to produkty, którymi nie można handlować bezpośrednio. Kontrakty różnic kursowych CFD pozwalają inwestycje bez wymogu wybierania poszczególnych akcji. Indeksy odzwierciedlają wartość całych sektorów rynków.

Inne alternatywy

Na platformie PROfit możesz inwestować również w syntetyczne instrumenty pochodne i fundusze ETF. Podobnie jak w przypadku innych produktów, w wyniku handlu kontraktami CFD spekulujesz na zmianach cen bez nabywania aktywów. Wcześniej zachęcamy Cię do zapoznania się dokumentami zawierającymi kluczowe informacje oraz scenariuszami wyników na stronie brokera.

Jak działają kontrakty CFD?

TradoCenter zapewnia dostęp do instrumentów finansowych za pośrednictwem kontraktów różnicowych. Zanim rozpoczniesz pierwsze inwestycje w formie kontraktów CFD, powinieneś zdobyć jak największą wiedzę na ten temat. W tym przypadku mamy do czynienia z umową, która przewiduje zmianę ceny instrumentu w określonym czasie. Jeśli wartość aktywa zmieni się zgodnie z Twoim założeniem, możesz liczyć na atrakcyjny zysk.

Kontrakty futures i CFD – o czym warto pamiętać?

Inwestycje w instrumenty finansowe oparte na kontraktach różnicowych wiążą się z ryzykiem (wysoka dźwignia i wahania cen). Dlatego zacznij od inwestowania minimalnych kwot i skup się na pilnowaniu bieżących transakcji. Kieruj się radami i opiniami doświadczonych inwestorów. Zadbaj o depozyt zabezpieczający. Jeśli nie boisz się wyzwań kontrakty CFD mogą być właśnie dla Ciebie.

Artykuł sponsorowany