Miesięcznik Rynek Zdrowia

13 kwietnia, 2023 Wyłączono przez Edytor2
Miesięcznik Rynek Zdrowia

Magazyn „Rynek Zdrowia” to pionierskie czasopismo, które zaczęło ukazywać się od stycznia 2005 roku. Jego nakład wynosi 12 000 egzemplarzy, a objętość każdego numeru oscyluje między 80 a 100 stronami. Dystrybucja odbywa się poprzez prenumeratę redakcyjną oraz otwartą sprzedaż, co gwarantuje 100-procentowe dotarcie do czytelników. Ciekawe aktualności ze świata medycyny można również znaleźć na stronie rynekzdrowia.pl.

Miesięcznik Rynek Zdrowia – dla kogo?

Rynek Zdrowia gazeta skierowana jest do najbardziej wpływowych postaci w środowisku medycznym, takich jak dyrektorzy szpitali, ordynatorzy, lekarze biorący udział w dyskusjach dotyczących systemu opieki zdrowotnej, szefowie klinik i przychodni, przedstawiciele branży farmaceutycznej, dostawcy obsługujący placówki służby zdrowia, inwestorzy, uczestnicy rynków finansowych, a także przedstawiciele administracji publicznej, samorządowej, politycy i decydenci wpływający na funkcjonowanie służby zdrowia.

Co jeszcze warto wiedzieć o magazynie Rynek Zdrowia?

Redakcja „Rynku Zdrowia”, we współpracy z wydawcą – Polskim Towarzystwem Wspierania Przedsiębiorczości SA, jest również inicjatorem konferencji poświęconych różnym aspektom funkcjonowania rynku medycznego w Polsce. Forum Rynku Zdrowia oraz cykl konferencji organizowanych przez magazyn stały się znaczącymi wydarzeniami, szeroko komentowanymi w środowisku medycznym.

Rynek Zdrowia magazyn bez wątpienia cieszy się uznaniem w branży, co potwierdzają badania czytelnictwa. Respondenci, reprezentujący kadrę zarządzającą placówkami lecznictwa i lekarzy prywatnych, umieścili Rynek Zdrowia czasopismo na siódmym miejscu wśród czasopism medycznych. Czytelnicy doceniają czasopismo za wiarygodność, ciekawość oraz atrakcyjny design graficzny. Badania przeprowadzone wśród przedstawicieli branży farmaceutycznej umiejscowiły magazyn na piątym miejscu wśród najczęściej czytanych czasopism, z wynikiem 17% ogółu respondentów. „Rynek Zdrowia” to nie tylko magazyn – to źródło informacji, inspiracji, a także profesjonalnej wiedzy dla wszystkich zainteresowanych obszarem opieki zdrowotnej.

Czy właściciel marki posiada polski kapitał?

Ukazujący się od stycznia 2005 r. polski Rynek Zdrowia miesięcznik jest prestiżowym forum wymiany poglądów dotyczących organizacji, finansowania i zarządzania medycyną, a także najnowszych trendów terapeutycznych.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

https://www.ptwp.pl/grupa/o-ptwp/firmy-w-grupie/