Marka Pimkie

22 marca, 2023 Wyłączono przez Edytor2
Marka Pimkie

Marka PIMKIE to niekwestionowany symbol stylu dla wielu kobiet. Producent zdobywa uznanie w licznych krajach europejskich, w tym również w Polsce, gdzie sukcesywnie rozwija swoją sieć sklepów. Ubrania PIMKIE to więcej niż tylko marka odzieżowa. To wyraz oryginalności, śmiałego tworzenia trendów i pewnego, odważnego podejścia do mody damskiej. Odzwierciedlając kobiecość, marka ta skupia się na kreowaniu ubrań dla Pań, stawiając na styl, który jest zarówno wyrazisty, jak i dostępny.

Marka Pimkie – oferta

Projektanci PIMKIE, pracujący w renomowanych miejscach takich jak francuskie Lille, włoski Mediolan czy barcelońskie centrum mody, inspirują się doskonałą jakością projektów odzieży. Firma koncentruje się na modzie dla młodych kobiet w wieku nastoletnim i 20+, tworząc dynamiczne i żywiołowe kolekcje. Dla tych, które poszukują delikatności, uwodzicielskiego i odważnego stylu, PIMKIE oferuje bogaty wybór odzieży. W asortymencie znajdziemy szeroki wybór ubrań: od stylowych sukienek, poprzez barwne t-shirty, po oryginalne fasony spodni i spódniczek.

PIMKIE stało się miejscem, gdzie kobiety odkrywają swoje indywidualne piękno, znajdując ubrania idealnie dopasowane do ich gustu. W ofercie marki nie brakuje odważnych projektów, kunsztownych detali i wyrazistych wzorów. PIMKIE podkreśla wyrazistość, oferując style, które podbijają serca wielu europejskich klientek, teraz również polegając na gustach Polek.

Stylowa i ciekawa oferta odzieżowa PIMKIE z pewnością przyciąga uwagę, a odzież tej marki staje się esencją kobiecości, stylu i luksusu. Odzież PIMKIE doskonale łączy wyjątkowy design z przystępnymi cenami, oferując produkty dostępne dla każdej kieszeni. Dodatkowo marka regularnie zachęca klientki do zakupów poprzez atrakcyjne promocje i przeceny, co czyni ją jeszcze bardziej dostępną dla szerokiego grona odbiorców.

Czy właściciel marki posiada polski kapitał?

Marka Pimkie wywodzi się z Francji. Aktualnie cieszy się uznaniem na terenie większości krajów europejskich.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

http://surprisememore.pimkie.com/contact?_ga=1.175004898.1152959186.1427548367