Stacje paliw Oktan

15 marca, 2023 Wyłączono przez Edytor2
Stacje paliw Oktan

Oktan to sieć stacji paliw działająca na obszarze północnej Polski, obejmująca różnorodne lokalizacje od Sławna po Poręby. Każda stacja z tej marki uczestniczy w renomowanym programie „Złota Kropla”, który potwierdza Gwarancję Jakości, nadawaną przez Polską Izbę Paliw Płynnych.

Gdzie znajdują się stacje paliw Oktan?

Działające w miejscowościach takich jak Trzebielino, Ustka, czy Nowa Dąbrowa, stacje Oktan są synonimem pewności i jakości. Wśród lokalizacji, gdzie można skorzystać z usług Oktan, znajdują się także Słupsk, Jastarnia czy Kosakowo.

Niezależnie od tego, czy podróżujesz przez Borcz, Miechucino czy Kartuzy, możesz być pewien, że stacje Oktan zapewnią Ci wysoką jakość paliwa i profesjonalną obsługę. Dzięki różnorodnym lokalizacjom, jak Leszno, Łężyce, czy Kębłowo, sieć Oktan jest łatwo dostępna dla kierowców na północy Polski.

Dla mieszkańców Luzina, Pucka, czy Żukowa stacje paliw Oktan to synonim wygody i bezpieczeństwa podczas tankowania. Bez względu na to, czy jesteś w Skorzewie, Garczu, czy Porębach, Oktan gwarantuje ciągłą dostępność wysokiej jakości paliwa i profesjonalną obsługę, potwierdzoną przez prestiżowy program „Złota Kropla”.

Czy właściciel marki posiada polski kapitał?

Oktan jest marką stacji paliw zlokalizowanych w woj. pomorskim i zachodniopomorskim.

Oktan to nie tylko sieć stacji paliw działająca na obszarze północnej Polski. To także synonim pewności i jakości dla kierowców. Każda stacja uczestniczy w programie „Złota Kropla”, potwierdzającym Gwarancję Jakości. Stacje Oktan są łatwo dostępne dla kierowców na północy kraju. Zlokalizowane są między innymi w miejscowościach takich jak Trzebielino, Ustka czy Nowa Dąbrowa. Znajdziesz je również w Borczu, Miechucinie czy Kartuzach. Bezpieczeństwo i wygoda podczas tankowania są zapewnione również dla mieszkańców Luzina, Pucka czy Żukowa, jak i dla osób podróżujących przez Skorzewo, Garcz czy Poręby.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

http://www.oktan.com.pl/products/