Nowoczesna promocja patriotyzmu ekonomicznego – aplikacja Polskie Marki Quiz

18 kwietnia, 2016 Wyłączono przez Dawid
Nowoczesna promocja patriotyzmu ekonomicznego – aplikacja Polskie Marki Quiz

Powiedzenie, że najlepiej uczy się przez zabawę, zapewne większość z nas w swoim życiu usłyszała przynajmniej raz. Jako ekipa Wspieram Rozwój.pl uważamy, że jest w nim sporo prawdy, dlatego w celu popularyzacji idei patriotyzmu ekonomicznego stworzyliśmy aplikację Polskie Marki Quiz.

W całej zabawie chodzi o to, aby w ciągu maksymalnie 30 sekund wybrać poprawną odpowiedź z dostępnych 4 wariantów, na pytania dotyczące patriotyzmu ekonomicznego – większość z nich dotyczy kwestii przynależności danych marek do przedstawionych w odpowiedziach firm lub krajów. Przykładowe pytanie na temat marki soków Cappy możecie zobaczyć na grafice poniżej. Za każdą poprawną odpowiedź gracz otrzymuje 10 punktów.

Polskie Marki Quiz menuPolskie Marki Quiz pytanie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obecnie w aplikacji dostępnych jest ok. 170 pytań z 5 kategorii: „Finanse”, „Artykuły spożywcze”, „Sklepy”, „AGD, RTV i elektronika” oraz „Patriotyzm ekonomiczny”. Jeśli aplikacja spotka się z Waszym pozytywnym odzewem, na pewno będziemy uzupełniać ją o wiele więcej pytań, a także kategorii.

Polskie Marki Quiz możecie pobrać na urządzenia z systemem Android, ze sklepu Google Play: [link]. Polecamy sprawdzić naszą aplikację, dajcie nam znać, czy spełnia ona Wasze oczekiwania.

Autor: Adam Stankiewicz

sklep Wspieram Rozwój PL


Inne artykuły, które mogłyby Cię zainteresować:
Aplikacja Polskie Marki Aplikacja „Polskie Marki” – sprawdzaj co jest polskie z naszą aplikacją!
Jak przekonać kogoś do patriotyzmu ekonomicznego? – o tym, jak wytłumaczyć innym osobom, że patriotyzm ekonomiczny to nie jest puste hasło.