Sprzęt AGD MPM

22 lutego, 2023 Wyłączono przez Edytor2
Sprzęt AGD MPM

Firma MPM to polski producent renomowanych urządzeń AGD, z wieloletnią historią sięgającą lat 80. Od momentu swojego założenia, firma nieustannie doskonali swoje wyroby, dążąc do dostarczania klientom rozwiązań najwyższej jakości w przystępnych cenach. W ich szerokim asortymencie znajdują się produkty usprawniające prace kuchenne, codzienną pielęgnację oraz troskę o domowy komfort. Wśród marek oferowanych przez MPM można wymienić m.in. MPM, Sam Cook, Haus & Luft oraz Smile. Dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu firma jest w stanie proponować starannie przemyślane rozwiązania, które co roku trafiają do polskich gospodarstw domowych.

Czym wyróżnia się sprzęt AGD MPM?

Sprzęt AGD MPM nieustannie idzie z duchem czasu, wykorzystując najnowsze technologie, z równoczesnym zachowaniem troski o środowisko naturalne oraz szacunek dla ludzi. Ich oferta stale się poszerza, kładąc nacisk na jakość, energooszczędność oraz funkcjonalność. Jednym z unikatowych aspektów firmy jest prowadzenie własnego parku serwisowego oraz oferowanie usługi door-to-door, co potwierdza ich zaangażowanie w zapewnienie klientom kompleksowej obsługi.

Centrala MPM AGD mieści się w podwarszawskim Milanówku, będącym sercem firmy. Produkty z logo MPM dostępne są w całej Polsce, w największych sklepach i marketach AGD, jednak firma nie ogranicza się jedynie do rynku krajowego. Rozwijają swoją działalność na arenie międzynarodowej, obecnie docierając do klientów we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Holandii, Belgii, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Czarnogórze, Słowenii, Rumunii, Czechach, Armenii, Mołdawii, Estonii, a także na Węgrzech, Słowacji, Litwie, Łotwie oraz Ukrainie.

Z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem MPM projektuje i produkuje urządzenia, które zyskały uznanie w wielu polskich domach. Ich wiedza pozwala im ciągle dostosowywać się do zmieniających się potrzeb i stylów życia konsumentów. Dzięki ich produktom codzienne czynności stają się łatwiejsze, a spotkania z gośćmi przynoszą zarówno gospodarzom, jak i zaproszonym radość i komfort.

AGD MPM opinie

Opinie na temat AGD MPM są zróżnicowane, ale w większości pozytywne. Klienci chwalą sobie jakość urządzeń oraz ich funkcjonalność, podkreślając przy tym atrakcyjny stosunek jakości do ceny. Dodatkowo doceniają profesjonalną obsługę klienta oraz możliwość skorzystania z szerokiej gamy produktów ułatwiających codzienne życie.

Czy właściciel marki posiada polski kapitał?

MPM to w pełni polska marka zmechanizowanego sprzętu AGD z ponad 20 letnią tradycją.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

http://mpm.pl/

Zobacz także: Jak dbać o sprzęt AGD?