Marka odzieżowa Medicine

7 lutego, 2023 Wyłączono przez Edytor2
Marka odzieżowa Medicine

Historia narodzin marki Medicine wiąże się z inną znaną marką – Reporter, która zadebiutowała na rynku w 1994 roku. Pierwsze sklepy tej marki pojawiły się w Polsce w 2003 roku. W 2013 roku większość sklepów Reporter została przekształcona w Medicine Everyday Therapy, co stanowiło początek nowej ery dla tej linii modowej. Aktualnie marka należy do Brandbq Sp. z o.o. i funkcjonuje pod skróconą nazwą Medicine.

Czym wyróżnia się marka Medicine?

Ubrania Medicine są projektowane przez polskich projektantów, którzy stale poszukują inspiracji. Regularnie zapraszają również do współpracy uzdolnionych artystów, co prowadzi do powstania unikalnych, limitowanych kolekcji.

Marka odzieżowa Medicine wyróżnia się kreatywnym podejściem do mody, wychodząc poza utarte schematy. W oparciu o najnowsze trendy, marka tworzy oryginalne kolekcje, charakteryzujące się autorskimi wzorami i wyjątkowym designem. Kładzie nacisk na współpracę z młodymi talentami oraz tworzenie unikatowych nadruków.

Oferta marki Medicine kierowana jest do osób, które pragną być na bieżąco z trendami, jednak nie rezygnując z indywidualności. To coś dla tych, którzy poszukują czegoś więcej niż tylko standardowe rozwiązania. Sklepy Medicine oferują odzież dla osób o własnym, unikatowym stylu, otwartych na nowości i poszukujących wygodnych, casualowych ubrań zarówno na co dzień, jak i na weekendowe wyjścia. Doceniają estetykę i wysoką jakość wykonania.

Tym, co wyróżnia markę Medicine, jest nie tylko ciekawe wzornictwo, ale także limitowane serie stworzone przez utalentowanych twórców oraz innowacyjny koncept salonów sprzedaży, zaprojektowanych zgodnie z najnowszymi światowymi trendami. Odzież marki to nie tylko sklepy stacjonarne, ale także Medicine ubrania online.

Czy właściciel marki Medicine posiada polski kapitał?

Medicine to polska marka modowa, która powstała w 2013 r. i zastąpiła poprzedniczkę – markę Reporter. W zakres oferty wchodzą ubrania codzienne, a także akcesoria i dodatki damskie oraz męskie.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

http://wearmedicine.com/ , https://pl.wikipedia.org/wiki/Reporter_(firma), http://www.galerialider.pl/wiadomosc/121/nowa-marka-odziezowa-medicine-everyday-therapy, https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/wlasciciel-nowej-marki-medicine-zdradza-kolejne-lokalizacje,19471.html