Które polskie marki produkują wózki dziecięce?

16 października, 2023 Wyłączono przez Dawid
Które polskie marki produkują wózki dziecięce?

Wózek jest jednym z ważniejszych elementów wyprawki. W sklepach można znaleźć bardzo duży wybór modeli wózków zarówno tych wielofunkcyjnych, jak i głębokich czy spacerowych. Które polskie marki produkują wózki dziecięce?

Czy warto kupować wózki dziecięce polskich marek?

Wózki dziecięce polskich producentów są w atrakcyjnych cenach. W produkcji wszystkich modeli zastosowano nowoczesne technologie. Dzięki temu rodzicom i maleństwu jest wygodnie podczas użytkowania „pojazdu”. W ofercie polskich producentów można znaleźć m.in. modele 3w1, 2w1, a nawet dla 2 dzieci (w tym modele rok po roku i dla bliźniaków).

Które polskie marki produkują wózki dziecięce?

Wybór odpowiedniego wózka dziecięcego stanowi dla wielu rodziców nie lada wyzwanie. Które polskie marki produkują wózki dziecięce?

ADBOR Borowieccy Sp.j

Początki marki sięgają 1981 roku. Jest to polski producent wózków dziecięcych, wózków dla lalek, fotelików, sanek i innych akcesoriów dla dzieci. W ofercie brandu są różnorodne modele wózków dziecięcych m.in. głębokie, spacerowe i bliźniacze.

ARO KAROŃ

Marka znana jest pod nazwą BEBETTO. Rodzinna firma z 100% polskim kapitałem istnieje na polskim rynku od ponad 25 lat. W ofercie brandu są wózki dziecięce o nowoczesnym designu.

BABY DESIGN GROUP

Polski producent wysokiej jakości wózków dziecięcych, fotelików samochodowych i akcesoriów. Marka istnieje na rynku od 2002 roku. W ofercie brandu są modele wielofunkcyjne, spacerowe i głębokie. Wózki tej marki nie są produkowane w Polsce.

CAMARELO

Polski producent wózków wielofunkcyjnych i spacerowych. Firma powstała na początku XXI wieku.

DELTIM

Polska firma, której produkty dostępne są na rynku od 1989 roku. W ofercie brandu są modele wielofunkcyjne, spacerowe i retro. Wózki tej marki nie są produkowane w Polsce.

ESPIRO

Marka wózków dziecięcych i fotelików samochodowych należąca do Baby Design Group. Produkty nie są wytwarzane w Polsce.

FIRKON

Rodzinna firma założona w 1987 roku. W ofercie brandu można znaleźć wózki dziecięce wielofunkcyjnej i spacerowe, foteliki samochodowe i przystawki.

IMPLAST

Polski producent wózków dziecięcych, fotelików samochodowych i akcesoriów dla dzieci. Produkty brandu dostępne są w sprzedaży od 1991 roku. Asortyment w całości produkowany jest w Polsce.

Jedo

Polska marka wózków dziecięcych z ponad 45-letnim doświadczeniem. Dawniej znana pod nazwą „Jędroch”.  W ofercie są modele wielofunkcyjne i bliźniacze.

Kajtex

Początki marki sięgają 1950 roku. W ofercie brandu są wózki, foteliki samochodowe, sanki i inne akcesoria dla dzieci.

Lonex

Producent wózków dziecięcych wielofunkcyjnych i retro. Produkty marki dostępne są na rynku od ponad 25 lat.

MIKADO

Marka produkująca wózki wielofunkcyjne i bliźniacze od ponad 30 lat. Produkty są znane i cenione w Polsce i Europie.

PARADISE BABY

Firma działająca od ponad 20 lat w branży dziecięcej. Od początku zajmowała się produkcją wysokiej jakości wózków dziecięcych. W asortymencie można znaleźć m.in. modele 2w1, 3w1 i spacerowe.

PRAMPOL

Historia przedsiębiorstwa sięga 1985 roku. Od początku zajmowała się produkcją wózków dziecięcych i wózków dla lalek. Marka stale poszerza swój asortyment.

Przemko

Firma produkująca wózki marki Baby Merc. Została stworzona w 2002 roku. Obecnie w asortymencie brandu są różnorodne modele wózków dziecięcych, fotelików samochodowych, sanek i akcesoriów.

Roan

Rodzinna firma istniejąca od 1970 roku. Specjalizuje się głównie w produkcji wielofunkcyjnych wózków dziecięcych i fotelików samochodowych.

Sojan

Początki marki sięgają 1979 roku. W przeciągu 40 lat działalności produkty marki dostosowywały się do rynku. Aktualnie w ofercie można znaleźć wózki wielofunkcyjne i spacerowe.

Tako

Rodzinna firma produkująca wózki dziecięce od ponad 20 lat. W asortymencie marki można znaleźć modele wielofunkcyjne, bliźniacze, głębokie i spacerowe.

Tutek

Polska marka działająca na rynku od 1973. W asortymencie są modele wielofunkcyjne i retro oraz foteliki samochodowe. 

 

Autor: Brygida Konopka- König