Jak zdobyć TikTok lajki?

28 lutego, 2023 Wyłączono przez Edytor2
Jak zdobyć TikTok lajki?

Każdy twórca chce, aby jego treści zostały docenione i spodobały się widzom, ponieważ wiąże się z tym wiele korzyści. Użytkownicy na kilka sposobów mogą dać sygnał, że dane materiały przypadły im do gustu. Dodać komentarz, zaobserwować twórcę lub zostawić lajka.

Co to są TikTok lajki?

Like na TikToku, to czerwone serduszka, które pokazują ilu osobom spodobał się nasz materiał. Wpływają na popularność filmu i pokazują twórcy, jak jego treść została odebrana. Wiele serduszek oznacza, że kontent spodobał się widzom i warto go kontynuować. Daje to motywacje i chęć do dalszego tworzenia.

Czy lajki na TikToku są ważne?

Lajki na TikToku są ważne zarówno z punktu widzenia twórcy, jak i algorytmu. Treści, które posiadają wiele serduszek, są chętniej promowane przez TikToka, dzięki czemu można szybciej się wybić. Jest to sygnał dla algorytmu, że skoro tyle osób polubiło dany film, to warto go promować. Jest to również szansa na zyskanie nowych obserwujących. Tik Tok Lajki są istotne przede wszystkim dla małych i początkujących twórców, którzy mogą mieć trudności z przebiciem się przez liczną konkurencję. Polubienia to szybki i skuteczny sposób na wzrost popularności całego konta, z tego powodu należy skupić się na zdobywaniu ich różnymi metodami.

Jak zdobyć TikTok lajki?

Lajki można zdobyć na dwa sposoby. Pierwszą metodą jest zdobywanie ich samodzielnie, a drugim szybszym i łatwiejszym jest kupienie ich. Można promować jeden konkretny film lub rozszerzyć promocje na cały profil, to zależy tylko od użytkownika.

Kupowanie lajków na TikToku

Wiele osób obawia się, że kupienie lajków może wiązać się z blokadą konta, jednak te obawy są bezpodstawne. Taki zakup jest bezpieczny i zgodny z regulaminem serwisu, ponieważ całe promowanie profilu odbywa się przy pomocy prawdziwych kont innych użytkowników, nie są to żadne boty, ani fałszywe profile. Jednak trzeba uważać, gdzie dokonuje się zakupu i robić to tylko ze sprawdzonych źródeł. Jest wiele stron reklamujących kupienie lajków, ale nie wszystkie są uczciwe. W tym przypadku nie warto kierować się tylko ceną. Trzeba zwrócić uwagę na kluczowe elementy m.in.:

– skąd pochodzą polubienia, koniecznie muszą to być prawdziwe konta,

– czy cena idzie w parze z jakością usług,

– jak długo trwa realizacja zakupionego zamówienia,

– jakie dany serwis posiada opinie. Od razu wykreślić te z negatywnymi. Wybierać tylko sprawdzone i polecane serwisy,

– czy strona daje jakąś gwarancję na swoje usługi,

– uważać na wyłudzenia kont. Strony tego typu nigdy nie proszą o dane do konta jak hasło,

– dostępne metody płatności.

Nie trzeba od razu kupować ogromnego drogiego pakietu, na początek wystarczy mniejszy pakiet, za kilkanaście, kilkadziesiąt złotych. Potem widząc efekty, można promować kolejne filmy, aż do momentu, w którym konto stanie się popularne i samo będzie zdobywało lajki i kolejnych obserwujących. Jeżeli ktoś myśli o szybkim wybiciu się na TikToku, to kupienie polubień będzie najszybszą i najprostszą metodą.

Samodzielne zdobywanie polubień

Jeżeli z różnych względów użytkownik nie chce płacić za lajki, to może je spróbować zdobyć samodzielnie. Jest na to kilka sposobów.

  1. Bardzo ważna jest ciekawa i przyciągająca treść. W pozytywnym scenariuszu kilka osób ją zobaczy stwierdzi, że jest godna polecenia i udostępnią innym, którym również się spodoba i także przekażą ją dalej, w ten sposób jest szansa, że materiał stanie się wirusowy i szybko zyska polubienia i dużą popularność.
  2. Promować treści poza serwisem np. na innych mediach społecznościowych oraz wewnątrz serwisu, wśród innych twórców TikToka. Można dać komentarz i polubienie innym twórcom i liczyć, że odwdzięczą się tym samym.
  3. Dodawać popularne hashtagi. Ciężko przebić się wśród najpopularniejszych fraz, ale można znaleźć niszę, która będzie popularna, ale nie posiada dużej konkurencji.
  4. Wielu twórców wspomina również, aby publikować o odpowiedniej porze, gdy użytkowników jest najwięcej. W dodatku robić to regularnie. Nie ma całkowitej zgody w tej kwestii, ale najczęściej mówi się o godzinach wieczornych.

Polubienia na TikToku są jednym z najważniejszych elementów twórczości. Filmiki bez lajków nie mają szans na wybicie się, a co za tym idzie, konto nigdy nie zyska popularności. Nieważne jaką metodą, ale trzeba zadbać o dużą ilość serduszek po każdą treścią.

Artykuł sponsorowany