Gdzie można dostać kredyt bez bik?

29 marca, 2021 Wyłączono przez Edytor2
Gdzie można dostać kredyt bez bik?
Negatywna historia kredytowa i problemy ze spłatą zaległych długów uniemożliwiają nam zaciągnięcie zobowiązania bankowego. Niestety ciężka sytuacja finansowa może dawać się we znaki, a my często nie wiemy, gdzie szukać pomocy. W takich przypadkach doskonałą opcją okazuje się kredyt bez bik. Gdzie możemy go zaciągnąć i jakie warunki musimy spełnić, aby otrzymać ekspresową gotówkę?

Kredyt bez bik – co to i na czym dokładnie polega?

Pożyczka bez bik to nic innego jak zobowiązanie udzielane przez firmy pozabankowe, które możemy zaciągnąć niemalże od ręki. Jak sama nazwa wskazuje, kredyt bez bik przyznawany jest bez sprawdzania historii kredytowej, co jest podstawową różnicą pomiędzy tego typu kredytowaniem a finansowaniem z banku. Jednocześnie, parabanki podczas weryfikacji wniosków nie sprawdzają rejestrów dłużników. Dzięki temu szanse na pozyskanie zastrzyku gotówki mają również osoby z egzekucją komorniczą.

 Jakie warunki musimy spełnić, żeby dostać kredyt bez bik?

Pożyczka bez bik jest dostępna niemal dla każdego konsumenta, który posiada jakikolwiek regularny dochód. Jednocześnie firmy pozabankowe nie wymagają dokumentowania zarobków stałą umową podpisaną z pracodawcą. Taka pożyczka bez umowy o pracę jest przyznawana konsumentom pobierającym świadczenia, zasiłki, pracującym na umowę cywilnoprawną, czy też podejmującym pracę dorywczą.

Aby otrzymać pożyczkę na dowód bez bik konieczne jest spełnienie następujących wymogów:

— Pełnoletność;

— Polskie obywatelstwo;

— Stały adres zamieszkania na terenie Polski;

— Ważny dowód osobisty;

— Stały dochód.

Jakie dokumenty musimy przygotować, aby dostać kredyt bez bik?

Podczas wnioskowania o pożyczkę bez bik nie musimy dopełniać wielu formalności. Firmy pozabankowe najczęściej wymagają wyłącznie wypełnienia oświadczenia o dochodach, w którym podajemy wysokość zarobków i wydatków, a także dane firmy lub instytucji, która stanowi źródło naszych dochodów.

Gdzie wziąć kredyt bez bik?

Kredyty bez bik dostępne są niemalże w każdej firmie pożyczkowej. Możemy zaciągnąć je bez wychodzenia z domu, składając wniosek przez internet. Dzięki temu możemy przyspieszyć cały proces, a pieniądze w ekspresowym tempie trafiają na nasze konto lub w formie gotówki do naszych rąk.

 

Artykuł sponsorowany