Zeccer Sp. z o.o.

7 grudnia, 2022 Wyłączono przez Dawid
Zeccer Sp. z o.o.

Czy firma Zeccer Sp. z o.o. posiada polski kapitał?

Zeccer – Twoja mobilna drukarka

Zeccer to sieć ponad 130 samoobsługowych drukarek obsługiwanych zdalnie przez smartfona, laptop lub komputer. Maszyny są dostępne w 28 miastach w kluczowych punktach takich jak:

– kawiarnie;

– uczelnie i szkoły

– biblioteki;

– supermarkety Auchan;

– lotniska;

– urzędy.

Kraj pochodzenia kapitału firmy:

Polska

Akcjonariat/Właściciele:

Mateusz Materna, Maciej Mucha,

Co jeszcze warto wiedzieć o firmie Zeccer Sp. z o.o.?

W oparciu o koncepcję gospodarki współdzielenia wrocławska firma Zeccer Sp. z o.o. założona w 2014 roku przez Mateusza Maternę i Macieja Muchę, zainicjowała usługę druku współdzielonego. Jest to odpowiedź na malejące w dobie internetu zapotrzebowanie na druk i nieopłacalność domowych drukarek, które jeszcze do niedawna stały w każdym gospodarstwie domowym. Przedsiębiorstwo w 100% z kapitałem polskim z planami na ekspansję poza granice kraju.

W myśl koncepcji sharingu, Zeccer dostarcza sprzęt najwyższej technologicznie klasy, który jest efektywny ekologiczny, tj. zużycie tonera jest na najniższym możliwie poziomie. Podobnie jak hulajnogi Lime, czy miejskie rowery Nextbike współdzielenie gwarantuje użytkownikom wygodę i oszczędność czasu. Dlatego sieć jest stale rozszerzana o nowe punkty i kategorie lokalizacji drukarek, a za serwis i wsparcie techniczne odpowiada sam Zeccer.

“Nie potrzebujemy wiertarki, a tylko dziurę w ścianie”.

System jest w pełni zdalny, tj. transfer dokumentów do druku, ustalenie parametrów i opłacenie zlecenia odbywają się online za pomocą smartfona, tabletu lub laptopa. Dzięki różnorodności lokalizacji z Zeccera można korzystać w wybranych miastach w godzinach 6:00 – 23:00, 7 dni w tygodniu, włącznie z niedzielami niehandlowymi.

Jak to działa?

1. Wybierz drukarkę na zeccer.pl i dodaj pliki.

2. Opłać zlecenie kartą, e-przelewem lub Blikiem.

3. Kliknij „DRUKUJ” i odbierz dokumenty.

Adres firmy:

53-608 Wrocław ul. Robotnicza 70J

Źródło danych:

zeccer.pl, http://www.krs-online.com.pl/zeccer-sp-z-o-o-krs-755592.html

Wpis dodał/a:

Zeccer.pl

Marki należące do firmy Zeccer Sp. z o.o. :