Z. P. C. Skawa S.A.

7 grudnia, 2022 Wyłączono przez Dawid
Z. P. C. Skawa S.A.

Czy firma Z. P. C. Skawa S.A. posiada polski kapitał?

Zakłady Przemysłu Cukierniczego Skawa SA specjalizują się w produkcji szerokiej gamy artykułów spożywczych – słodyczach.

Kraj pochodzenia kapitału firmy:

Polska

Akcjonariat/Właściciele:

Skawa BIS Sp. z o.o. (Polska) i pracownicy firmy

Co jeszcze warto wiedzieć o firmie Z. P. C. Skawa S.A.?

Zakłady Przemysłu Cukierniczego Skawa SA oferują wysokiej jakości wyroby, wytwarzane z najlepszych naturalnych, surowców, w relatywnie niskiej cenie. Firma produkuje: wafle nieoblewane oraz oblewane czekoladą, wafle w masie czekoladowej, pierniki nadziewane w czekoladzie, w glazurze, w masie czekoladowej, herbatniki czy draże, a wszystko to w wielu smakach i wielu formach podania. Produkty te z powodzeniem znajdują nabywców na wielu rynkach krajowych i zagranicznych.

W obecnej chwili spółka Skawa-BIS Sp. z o.o. z siedzibą w Wadowicach stała się posiadaczem ponad 95% kapitału zakładowego Skawy SA i głównym jej akcjonariuszem. Pozostała część akcji należy do pracowników SKAWY. Kapitał określony na bazie w 100% polskiego składu zarządu Skawa-BIS Sp. z o.o.

Adres firmy:

ul. dr. J. Putka 1 34-100 Wadowice woj. małopolskie

Źródło danych:

http://www.krs-online.com.pl/zaklady-przemyslu-cukierniczego-skawa-s-a-krs-141525.html, http://www.krs-online.com.pl/skawa-bis-sp-z-o-o-krs-27654.html, http://www.infoveriti.pl/firma-krs/Skawa,Bis,Wadowice,Raport,gospodarczy,KRS,0000029600.html, http://www.skawa.com.pl/pl/firma/historia.html

Wpis dodał/a:

Monika Porzucek

Marki należące do firmy Z. P. C. Skawa S.A. :