Wirtualnemedia.pl

5 grudnia, 2022 Wyłączono przez Dawid
Wirtualnemedia.pl
Wirtualnemedia.pl
Wirtualnemedia.plWirtualnemedia.pl

Kraj pochodzenia kapitału firmy:

Polska

Akcjonariat/Właściciele:

Marcin Szumichora

Adres firmy:

ul. Obrońców Wybrzeża 11 / 1705 80-398 Gdańsk

Marki należące do firmy Wirtualnemedia.pl :

Wirtualnemedia.pl to serwis znany jako dynamiczne źródło informacji o mediach, technologii, a także rozrywce. To polska marka, która od lat utrzymuje swoją pozycję jako czołowy portal informacyjny. Założona pierwotnie pod nazwą MojeMedia.pl w 2000 roku, szybko przekształciła się w nieodłączny element krajobrazu medialnego.

Innowacyjność w działaniu: Historia i rozwój

Od momentu powstania w 2000 roku strona Wirtualnemedia.pl zdobyła uznanie i lojalność czytelników. Znajdując się na 460 miejscu w rankingu Alexa w 2020 roku, portal stale udoskonala swoje treści, dostarczając zawsze aktualne informacje. Odwiedzany przez ponad 3,5 miliona użytkowników miesięcznie w 2021 roku, portal stale utrzymuje swoją popularność i wpływ na społeczeństwo.

Wirtualnemedia.pl – wszechstronność i wpływ

Wirtualnemedia to nie tylko portal internetowy. Jego treści docierają również do największych serwisów internetowych i gazet, w tym Onet.pl, Wirtualna Polska, Interia.pl oraz prestiżowych tytułów prasowych jak „Rzeczpospolita”, „Gazeta Wyborcza” czy „Newsweek”. To centralne źródło wiedzy o świecie mediów, a także technologii.

Nowe kierownictwo: Redefinicja wirtualnego świata

W kwietniu 2022 roku portal powitał nowego redaktora naczelnego, Patryka Pallusa, który z pasją kieruje tym dynamicznym światem informacji. Wcześniej rolę tę pełnił założyciel serwisu, Marcin Szumichora, który zainspirował miliony poprzez swoją wizję. Od stycznia 2024 roku, właścicielem marki została spółka Wirtualna Polska Holding, co bez wątpienia otworzyło nowy rozdział w historii Wirtualnemedia.pl.

Wirtualnemedia.pl – przyszłość mediów

Pod przewodnictwem prezesa Ewy Świstuniuk marka Wirtualnemedia.pl wchodzi w nowy etap rozwoju, zachowując przy tym swoją niezależność i autentyczność. Przez lata pozostaje niezastąpionym źródłem wiedzy o mediach, technologii, a także rozrywce, otwierając drzwi do nowych możliwości i inspiracji dla swoich czytelników.

Czy firma posiada polski kapitał?

Wirtualnemedia to firma będąca właścicielem portalu informacyjnego o tej samej nazwie.

Wpis dodał/a:

Wiola

Źródło danych:

https://www.wirtualnemedia.pl/o-firmie.html, http://www.infoveriti.pl/firma-jdg/0bb7d98200626c4c1e3b617e887ee120.html