Warbud S.A.

3 grudnia, 2022 Wyłączono przez Dawid
Warbud S.A.
Warbud
WarbudWarbud

Kraj pochodzenia kapitału firmy:

Francja

Akcjonariat/Właściciele:

VINCI CONSTRUCTION i Włodzimierz Włodarczyk

Adres firmy:

al. Jerozolimskie 162A 02-342 Warszawa

Marki należące do firmy Warbud SA :

Warbud S.A. to jeden z największych koncernów budowlanych w Polsce, który rozpoczął swoją działalność na rynku już w 1989 roku. Z długą historią sięgającą trzydzieści lat, firma zyskała zaufanie klientów dzięki profesjonalnemu podejściu i doskonałej jakości świadczonych usług. Misją marki jest nie tylko budowanie, ale przede wszystkim budowanie dobrze i z pasją.

Warbud – rozmiar i działalność marki

Z kapitałem zakładowym wynoszącym 60 milionów PLN oraz zatrudniając ponad 1000 pracowników, marka może pochwalić się imponującym portfolio zrealizowanych projektów, obejmujących ponad 600 obiektów. Specjalizuje się w oferowaniu pełnego zakresu usług budowlanych, zawsze dbając o najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa, a także ochrony środowiska.

Zaawansowane certyfikaty i współpraca

Firma posiada prestiżowy certyfikat ZSZ, potwierdzający wysoką jakość, dbałość o środowisko, a także bezpieczeństwo i higienę pracy. Ponadto, certyfikat AQAP stanowi dodatkowe potwierdzenie profesjonalizmu i zaangażowania. Marka od lat współpracuje ze sprawdzonymi dostawcami i podwykonawcami, zapewniając klientom kompleksowe i niezawodne usługi.

Warbud – lider w budownictwie komercyjnym i medycznym

Dzięki innowacyjnemu podejściu i wysokiej jakości wykonania marka zyskała reputację lidera w branży budownictwa komercyjnego i medycznego. Firma może pochwalić się licznymi sukcesami w prestiżowych konkursach oraz nagrodami, które potwierdzają doskonałość jej działań.

Uznania i nagrody

Marka została uhonorowana tytułem „Najlepszego Partnera w Biznesie” według rankingów „Home & Market” oraz Instytutu Analiz Gospodarczo-Ekonomicznych w Warszawie. Złote statuetki przyznane trzykrotnie w ramach tego rankingu stanowią wyraźne dowody uznania dla rzetelnej i efektywnej pracy firmy.

Firma Warbud – zaufanie i rekomendacje

Nagrody zdobyte przez Warbud w rankingach „Home & Market” są szczególnie cenne, ponieważ oparte są na ocenach klientów, podwykonawców i dostawców. Ich pozytywne opinie potwierdzają, że marka jest nie tylko rzetelnym, ale także godnym zaufania i polecenia partnerem w biznesie.

Czy firma posiada polski kapitał?

Jedna z największych firm budowlanych w Polsce. Na rynku działa od 1989 r.

Wpis dodał/a:

Wiola

Źródło danych:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Warbud, http://www.warbud.pl/ http://www.bankier.pl/wiadomosc/WARBUD-SA-akcjonariusze-5-proc-160202.html