Uzdrowisko Wieniec Zdrój Sp. z o.o.

1 grudnia, 2022 Wyłączono przez Dawid
Uzdrowisko Wieniec Zdrój Sp. z o.o.
Uzdrowisko Wieniec Zdrój
Uzdrowisko Wieniec Zdrój

Kraj pochodzenia kapitału firmy:

Polska

Akcjonariat/Właściciele:

Krzysztof Grządziel, Skarb Państwa

Adres firmy:

ul. Brzozowa 1 87-800 Wieniec-Zdrój

Marki należące do firmy Uzdrowisko Wieniec Zdrój Sp. z o.o. :

Uzdrowisko Wieniec-Zdrój to jedno z najstarszych oraz najurokliwszych uzdrowisk na terenie Kujaw. Od momentu otwarcia swoich drzwi dla kuracjuszy w 1923 roku, przyciąga ono gości swoją wyjątkową atmosferą, a także bogatą ofertą leczniczą. Położone w centralnej w Polsce, zaledwie 6 kilometrów od Włocławka i 10 kilometrów od autostrady A1. Otoczone jest malowniczymi lasami sosnowymi, dzięki czemu bez wątpienia stanowi idealne miejsce do regeneracji i wypoczynku.

Uzdrowisko Wieniec Zdrój – profesjonalna opieka i doskonały standard

Uzdrowisko w Wieńcu-Zdroju zapewnia profesjonalną opiekę medyczną o najwyższych kwalifikacjach. Gwarantuje doskonały standard zarówno w zakresie zakwaterowania, wyżywienia, jak i przeprowadzanych zabiegów. Bogata oferta obejmuje ponad 70 różnorodnych zabiegów leczniczych z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii oraz balneoterapii, wykorzystując naturalne surowce takie jak wody lecznicze siarczkowe oraz mineralne z zawartością selenu, a także borowinę.

Wieniec Zdrój sanatorium – zdrowotne korzyści wypoczynku 

W otoczeniu ponad stuletnich lasów sosnowych, uzdrowisko w Wieńcu-Zdroju zapewnia wyjątkowy mikroklimat, który sprzyja zdrowiu i regeneracji. Doświadczony i profesjonalny personel medyczny troszczy się o komfort oraz skuteczność leczenia różnorodnych schorzeń. Należą do nich: schorzenia reumatologiczne, ortopedyczne, kardiologiczne, nadciśnienie, a także choroby dolnych dróg oddechowych i układu nerwowego.

Uzdrowisko Wieniec Zdrój – nowoczesne rozwiązania dla wyższej jakości życia

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi oraz wykwalifikowanej kadrze medycznej sanatorium Wieniec-Zdrój jest w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego gościa, zapewniając najwyższą jakość leczenia uzdrowiskowego. Sprzyjające warunki do wypoczynku oraz kompleksowa oferta zabiegów bez wątpienia sprawiają, że każdy kuracjusz może doświadczyć korzyści płynących z pobytu w tym malowniczym zakątku.

Czy firma posiada polski kapitał?

Piękne uzdrowisko w Polsce – jedno z najstarszych sanatoriów na Kujawach. Wspiera leczenie chorób reumatologicznych, ortopedyczno – urazowych, kardiologicznych, układu nerwowego, a także osteoporozy.

Wpis dodał/a:

Wiola

Źródło danych:

https://uzdrowisko-wieniec.pl/, http://krs.infoveriti.pl/Uzdrowisko,Wieniec,Wieniec,Zdroj,Udzialowcy,KRS,0000055528.html