Toya S.A.

29 listopada, 2022 Wyłączono przez Dawid
Toya S.A.
Toya S.A.
Toya S.A.Toya S.A.Toya S.A.Toya S.A.

Kraj pochodzenia kapitału firmy:

Polska

Akcjonariat/Właściciele:

Porozumienie akcjonariuszy indywidualnych, Generali OFE i pozostali akcjonariusze

Adres firmy:

ul. Sołtysowicka 13/15 51-186 Wrocław

Marki należące do firmy Toya S.A. :

      

TOYA S.A. to wiodąca polska firma działająca w sektorze narzędziowym. Specjalizuje się w produkcji różnorodnych narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz wyposażenia profesjonalnej gastronomii. Produkty powstają z myślą o zaspokojeniu potrzeb zarówno profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Szeroki wachlarz oferowanych produktów sprawia, że TOYA narzędzia stają się nieodłącznym elementem w każdym domu, gwarantując użytkownikom wsparcie w różnorodnych zadaniach.

TOYA S.A. – oferta marki

Grupa TOYA prowadzi dystrybucję swoich produktów poprzez solidnie rozbudowaną sieć partnerów handlowych, działając zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Dzięki temu narzędzia TOYA są dostępne w ponad 100 krajach na całym świecie, a firma umacnia swoją pozycję jako marka globalna. Dążąc do dalszego rozwoju i zwiększenia udziałów w rynku, firma stale inwestuje w nowoczesne centra logistyczno-dystrybucyjne, co pozwala optymalizować procesy dostaw i zapewniać klientom szybką i efektywną obsługę na całym globie.

TOYA S.A. to również właściciel kilku cenionych marek, które zdobyły uznanie zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wśród nich znajdują się marki takie jak STHOR, YATO, VOREL, LUND, FALA oraz FLO, które zyskały sobie lojalność klientów dzięki wysokiej jakości, innowacyjności i funkcjonalności swoich produktów.

Czym wyróżnia się marka TOYA S.A.?

Jednym z kluczowych elementów filozofii TOYA jest ciągłe dążenie do doskonałości i innowacji. Firma stale poszukuje nowych rozwiązań oraz doskonali swoje produkty, aby sprostać zmieniającym się potrzebom i oczekiwaniom klientów na całym świecie. Dzięki temu TOYA S.A. nieustannie rozwija się i umacnia swoją pozycję jako lidera branży narzędziowej, zdobywając zaufanie i uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą.

Czy firma posiada polski kapitał?

Toya S.A. to jeden z czołowych polskich producentów i dystrybutorów elektronarzędzi oraz narzędzi ręcznych. Firma jest właścicielem marek: Yato, Fala, Flo, Power Up, Sthor, Vorel i Lund. Wroby firmy Toya są dostępne w około 40 krajach.

Wpis dodał/a:

Wiola

Źródło danych:

http://yato.com/ , http://www.bankier.pl/gielda/notowania/akcje/TOYA/akcjonariat