Takko Fashion Polska Sp. z o.o.

28 listopada, 2022 Wyłączono przez Dawid
Takko Fashion Polska Sp. z o.o.
Takko Fashion Polska
Takko Fashion Polska

Kraj pochodzenia kapitału firmy:

Niemcy

Akcjonariat/Właściciele:

Takko Holding GmbH, TMF Poland

Adres firmy:

ul. Legnicka 56 54-204 Wrocław

Marki należące do firmy Takko Fashion Polska Sp. z o.o. :

Takko Fashion to elitarna marka założona w 1982 roku przez Grupę Hettlage pod nazwą Modea, osadzona w malowniczym Telgte w Westfalii. Od początku swego istnienia firma ta przewodzi w zakresie odzieży. Prezentuje nie tylko wyrafinowaną modę, ale także ekskluzywną bieliznę i unikatowe akcesoria. Oferowane produkty podkreślają indywidualny styl kobiet, mężczyzn, jak również dzieci i niemowląt.

Rozwój marki Takko Fashion Polska

W pierwszym sklepie Takko Fashion otwartym w 1982 roku rozpoczęła się historia marki. Od 2000 roku firma rozszerza swoją działalność również poza granice kraju. Obecnie Takko Fashion posiada blisko 1 900 placówek w 17 krajach europejskich. Polskim przedstawicielem tej niemieckiej firmy odzieżowej jest Takko PolskaTakko Fashion Polska sp. z o.o.

Co jeszcze warto wiedzieć o marce?

Początkowo skupiona na szerokiej ofercie non-food, firma przeszła istotne zmiany w ostatnich latach, szczególnie w zakresie asortymentu i strategii marki. Dzięki wyraźnemu zdefiniowaniu swojej pozycji, Takko Fashion teraz identyfikuje się jako dostawca przystępnych cenowo i sympatycznych produktów. Kieruje się zasadą „smart discount”, z myślą o całych rodzinach. Odzież, akcesoria, a także inne produkty oferowane przez Takko Fashion są dostępne dla szerokiej grupy klientów, zapewniając wysoką jakość w przystępnej cenie. Firma aktywnie rozwija się, starając się sprostać oczekiwaniom swoich klientów i utrzymując swoją pozycję jako lider na rynku mody zorientowanej na oszczędność. Takko Fashion kontynuuje ekspansję, dążąc do zwiększenia swojej obecności na arenie międzynarodowej, a także zapewnienia jeszcze większej różnorodności produktów dla swojej lojalnej klienteli.

Czy firma posiada polski kapitał?

Takko Fashion Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem niemieckiej firmy odzieżowej Takko Holding GmbH. Firma Takko zajmuje się produkcją damskiej odzieży, a także akcesoriów. Sieć sprzedaży Takko tworzy 1900 sklepów w Niemczech i w innych krajach europejskich.

Wpis dodał/a:

Wiola

Źródło danych:

https://de.wikipedia.org/wiki/Takko , http://www.bloomberg.com/profiles/companies/6466027Z:GR-takko-holding-gmbh , http://www.takko.com/pl/pl/company/?cid=AboutUs , http://www.infoveriti.pl/firma-krs/Takko,Fashion,Polska,Wroclaw,Raport,o,firmie,KRS,0000264591.html

Zobacz także: Trendy w modzie sportowej