Sznaps de Luxe

8 kwietnia, 2023 Wyłączono przez admin
Sznaps de Luxe

Sznaps de Luxe
brak

Kategorie marki:

Drinki gotowe

Właściciel marki:

Witaj w krainie wspomnień, gdzie każdy łyk był podróżą przez bogactwo smaków i aromatów. Sznaps de Luxe firmy Stock to niegdyś ikona rynku alkoholowego, która zawładnęła sercami miłośników delikatnych i wyrafinowanych napojów spirytusowych. Dziś, kiedy patrzymy wstecz, widzimy nie tylko produkty, ale też wspomnienia – chwile dzielone z przyjaciółmi, radość spotkań i wyjątkowe celebracje.

Sznaps de Luxe: Elegancja w każdym kieliszku

Napoje spirytusowe marki wyróżniały się nie tylko wysoką jakością alkoholu, ale także niezwykłym balansem smaków. Były dostępne w odświeżającej wersji „Fresh”, delikatnym wariancie „Gruszka”, a także intensywnej opcji „Jabłko”. Każdy wariant tego napoju miał coś wyjątkowego do zaoferowania, zaspokajając nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Niepowtarzalny smak napoju Sznaps

Zawartość alkoholu w produktach marki była starannie dobrana – 24% alkoholu gwarantowało odpowiednią moc, jednocześnie nie przytłaczając smaku owoców.

Sznaps de Luxe wycofany

Niestety, jak to często w życiu bywa, nawet najpiękniejsze chwile muszą dobiec końca. Napój spirytusowy Sznaps, choć pozostawił po sobie niezatarte wspomnienia, został wycofany z produkcji.

Choć już nie ma możliwości sięgnąć po te wyjątkowe napoje, to ich dziedzictwo nadal trwa w sercach tych, którzy mieli przyjemność je poznać. Marka pozostanie zawsze symbolem elegancji, wyjątkowości i niezapomnianych smaków, które razem stworzyły magiczną historię alkoholowej doskonałości.

Czy właściciel marki posiada polski kapitał?

Marka alkoholi spirytusowych z owocową nutą. Napoje nie są już dostępne w sprzedaży.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

http://mojedegustacje.blogspot.bg/2014/06/sznaps-de-luxe-gruszka-i-jabko.html