Sympatia pl

8 kwietnia, 2023 Wyłączono przez admin
Sympatia pl

Sympatia pl
brak

Kategorie marki:

Portale społecznościowe i randkowe

Właściciel marki:

Grupa Onet.pl S.A.

Sympatia to polski portal internetowy, który zadebiutował na rynku we wrześniu 2002 roku. Jest to serwis, który nawiązał partnerstwo z platformą Onet.pl.

Od września 2010 roku portal rozpoczął swoją ekspansję także na rynek anglojęzyczny pod nazwą Sympatia.net. Dostępne są trzy różne wersje tego serwisu: dla Wielkiej Brytanii, Irlandii, a także Stanów Zjednoczonych.

W 2017 roku na portalu Sympatia.onet.pl można było znaleźć ponad sześć milionów unikalnych profili użytkowników, co bez wątpienia potwierdza popularność serwisu.

W ramach portalu działają różnorodne narzędzia kojarzenia, które mają ułatwić wyszukiwanie profili osób najlepiej dopasowanych do zainteresowań użytkownika. Sympatia oferuje także aplikację mobilną, która jest dostępna zarówno w sklepie App Store, jak i Google Play. Portal ten cieszy się pozytywnymi opiniami użytkowników obu platform mobilnych. Tylko na Google Play aplikacja mobilna portalu Sympatia została pobrana ponad pół miliona razy.

Sympatia.pl logowanie

Portal Sympatia pozwala na założenie konta na portalu poprzez podanie adresu e-mail lub zalogowanie się za pomocą konta na Facebooku. Wybierając tę drugą opcję, nasze konto zostanie zsynchronizowane z profilem na Facebooku, ułatwiając między innymi dodawanie zdjęć. Możemy swobodnie przenosić zdjęcia między albumami na obu platformach, zachowując całkowitą dyskrecję. Sympatia pl portal randkowy nie publikuje żadnych treści na tablicy Facebooka. Alternatywnie istnieje także możliwość tradycyjnego wypełnienia formularza rejestracyjnego.

Czy właściciel marki posiada polski kapitał?

Onet Sympatia pl to portal należący do Grupy Onet.pl S.A. Jest to największy w Polsce serwis randkowy, istniejący na rynku od 2002 roku.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Sympatia.pl