Marka RTV Euro AGD

13 kwietnia, 2023 Wyłączono przez Edytor2
Marka RTV Euro AGD

RTV Euro AGD to dynamicznie rozwijająca się polska sieć detaliczna specjalizująca się w elektronice użytkowej, sprzęcie RTV, AGD, komputerach, telefonach i akcesoriach.

Marka RTV Euro AGD – oferta

W 2023 roku firma posiadała 328 sklepów w 218 miejscowościach oraz prowadziła sklepy internetowe euro.com.pl oraz oleole.pl. Od momentu swojego założenia w 1990 roku firma stale poszerza swoją obecność na rynku, oferując szeroką gamę produktów najwyższej jakości. RTV Euro AGD jest autoryzowanym dealerem wielu światowych marek oraz najważniejszych polskich producentów. W ofercie znajduje się elektronika użytkowa, sprzęt gospodarstwa domowego, komputery, telefony komórkowe, a także rozrywka w postaci gier i konsoli. Dodatkowo firma oferuje wsparcie w systemie video czat dla osób posługujących się językiem migowym oraz prowadzi różnorodne kampanie reklamowe. Marka RTV Euro AGD zdobyła wiele nagród i wyróżnień, potwierdzając swoją pozycję jako marka wysokiej reputacji i solidny pracodawca.

Marka RTV Euro AGD reklamacje i zwroty

Jeśli chodzi o RTV Euro AGD zwrot, zakupiony towar można zwrócić w ciągu 14 dni od jego otrzymania. Nie ma dodatkowych opłat za zwroty, ale warto mieć na uwadze, że kupujący jest odpowiedzialny za dostarczenie zwracanego towaru do sprzedawcy, co może wiązać się z pewnymi kosztami logistycznymi. W przypadku reklamacji dla towarów i usług nabytych za pośrednictwem Sklepu Internetowego lub Sklepu Fizycznego, reklamację można zgłosić poprzez zalogowanie się do Konta Klienta i wypełnienie elektronicznego formularza reklamacji. Po wypełnieniu formularza klient otrzyma informacje o dalszych krokach. Możliwe jest także złożenie reklamacji bezpośrednio w najbliższym serwisie producenta. Wszelkie niezbędne informacje na temat serwisu znajdują się w karcie gwarancyjnej lub na stronie producenta, którą można znaleźć za pomocą wyszukiwarki. Warto również sprawdzić, czy towar nie podlega serwisowi door-to-door.

RTV Euro AGD godziny otwarcia

Godziny otwarcia sklepów RTV Euro AGD mogą się różnić w zależności od konkretnego punktu sprzedaży oraz lokalizacji. Niektóre sklepy mogą być otwarte do godziny 19:00, podczas gdy inne mogą działać do godziny 21:00.

Czy właściciel marki posiada polski kapitał?

Sklep RTV Euro AGD jest pierwszą polską firmą działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego oraz sprzętu gospodarstwa domowego.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

http://www.euro.com.pl/cms/o-firmie.bhtml?link=stopka
Strona WWW:
http://www.euro.com.pl/cms/o-firmie.bhtml?link=stopka