Marka Roshen

12 kwietnia, 2023 Wyłączono przez Edytor2
Marka Roshen

Korporacja Cukiernicza Roshen to jedna z wiodących globalnych marek w produkcji wyrobów cukierniczych. Pod „Słodkim Znakiem Jakości” marka oferuje ponad 350 różnych smakołyków.

Marka Roshen produkty

W bogatym asortymencie marki Roshen znajdują się cukierki czekoladowe, galaretki, karmelki, toffi, batony i tabliczki czekolady, herbatniki, wafle, ciastka, biszkoptowe rolady, pianki, a także marmolady i torty. Niektóre produkty nie posiadają konkurencji na rynku ukraińskim. Roczna produkcja sięga blisko 300 tysięcy ton, co bez wątpienia świadczy o ogromnym zasięgu marki.

Co warto wiedzieć o marce?

Roshen wykorzystuje najnowocześniejsze technologie w produkcji swoich wyrobów, korzystając z nowoczesnego sprzętu wysokiej wydajności i ścisłych standardów recepturowych. Surowce używane do produkcji są najwyższej jakości, co gwarantuje wyjątkowy smak i jakość produktów. Korporacja obejmuje kilka fabryk na Ukrainie (w Kijowie, Krzemieńcu i dwie w Winnicy), fabrykę cukierniczą w Kłajpedzie (Litwa), Bonbonetti Choco Kft (Budapeszt, Węgry) oraz zakład mleczarski w Winnicy, który dostarcza naturalne wysokojakościowe surowce mleczne.

Marka Roshen – doskonały smak i najwyższa jakość

Fabryki Roshen posiadają certyfikaty zgodności z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa żywności, w tym ISO 9001:2008 oraz ISO 22000:2005. Wszystkie zakłady są wyposażone w urządzenia monitorujące jakość produkcji, a także przeprowadzają regularne kontrole i badania. Produkcja Roshen trafia na rynek krajowy oraz do wielu krajów na całym świecie, w tym do USA, Kanady, Europy, Izraela, Gruzji, Chin, Japonii, Korei, Kazachstanu, Armenii, a także wielu innych. Roshen to nie tylko marka, to bez wątpienia gwarancja wyrafinowanego smaku i najwyższej jakości.

Czy właściciel marki Roshen posiada polski kapitał?

Roshen to ukraińskie przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją wyrobów cukierniczych.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

http://www.roshen.pl/o-firmie/

Zobacz także: Jak upiec brownie?