Romance TV

12 kwietnia, 2023 Wyłączono przez Edytor2
Romance TV

Romance TV
brak

Kategorie marki:

Kanały tematyczne

Właściciel marki:

Romance TV Polska Sp. z o.o.

Romance TV to ujmujący filmowy kanał telewizyjny, stworzony z myślą o kobietach. Prezentuje europejskie seriale i filmy o tematyce romantycznej oraz adaptacje romansów autorstwa takich znanych pisarek jak Rosamunde Pilcher, Emilie Richards, Barbara Wood, Utta Danella, Katie Fforde, Inga Lindström i Charlotte Link.

Właścicielem stacji jest Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, będąca joint venture Mainstream Media AG oraz ZDF Enterprise GmbH. Kanał dostępny jest w niemieckiej wersji językowej w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Polska stanowi czwarty kraj, w którym został uruchomiony.

Odkąd kanał zadebiutował w Polsce 17 grudnia 2010 roku, stał się dostępny dla widzów przez 24 godziny na dobę, prezentując swoje treści w pełni polskiej wersji językowej poprzez sieci kablowe. 1 września 2011 stacja wzbogaciła swoją ofertę o kanał HD na platformie satelitarnej n, rozszerzając swój zasięg na platformę Canal+ (w tym w usłudze „n na kartę”), Orange TV, sieć Toya oraz ponad 30 innych platform kablowych. Od 1 września 2015 roku kanał jest również dostępny w Vectrze w jakości HDTV i SDTV. Dzięki temu umożliwia jeszcze lepsze doświadczenia oglądania dla swoich widzów.

Romance TV program na jutro – gdzie szukać?

Interesuje Cię Romance TV program na dziś lub jutro? Jeśli chodzi o aktualny program stacji, widzowie mogą sprawdzić harmonogram emisji na oficjalnej stronie internetowej stacji. Dzięki temu łatwo można śledzić ulubione programy, gwarantując sobie dostępność interesujących treści na tej romantycznej stacji.

Czy właściciel marki posiada polski kapitał?

Filmowy kanał telewizyjny adresowany do kobiet, który emituje europejskie seriale i filmy romantyczne, a także adaptacje romansów.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

http://www.romance-tv.pl/