Rainbow Tours

6 kwietnia, 2023 Wyłączono przez Edytor2
Rainbow Tours
Rainbow Tours
brak

Kategorie marki:

Biura podróży

Właściciel marki:

Rainbow Tours S.A.

Rainbow Tours SA, znana również jako Rainbow, to jedna z czołowych firm organizujących podróże w Polsce. Od 1990 roku dostarcza niezapomniane wrażenia podróżnym z siedzibą w sercu Łodzi. Od 2007 roku figuruje na liście spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych. Rainbow oferuje szeroki wachlarz wczasów i wycieczek objazdowych w ponad 100 zakątkach świata, zarówno latem, jak i zimą. Co roku zapewnia niezapomniane wakacje ponad 500 tysiącom turystów.

Rainbow Tours – czym się wyróżnia?

Jako aktywny członek Polskiej Izby Turystyki i współzałożyciel Polskiego Związku Organizatorów Turystyki, firma zyskała uznanie dzięki wysokim standardom usług i bezpieczeństwu podróży. Posiada jedną z najwyższych gwarancji ubezpieczeniowych w Polsce, dostarczaną przez TU Europa oraz regularnie odprowadza składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Od 2010 roku zaszczytne wyróżnienie w programie Rzetelna Firma jest potwierdzeniem zaufania klientów.

Biuro turystyczne Rainbow posiada ponad 100 oddziałów w całej Polsce oraz rozwija sprzedaż poprzez platformę internetową r.pl, własne Call Center oraz agencje partnerskie. Zatrudniając około 800 pracowników w centrali i oddziałach, a współpracując z ponad 500 specjalistami w kurortach turystycznych, firma tworzy niepowtarzalne doświadczenia dla swoich klientów.

Przez lata firma rozwijała się dynamicznie, wprowadzając innowacje takie jak pierwsze długodystansowe bezpośrednie loty czarterowe z Polski do takich miejsc jak Varadero, Cancun czy Bangkok. Rebranding marki w 2015 roku, wprowadzenie aplikacji mobilnej w 2019 roku oraz nowej strategii „Archipelag Beztroski” to tylko niektóre z kroków, które Rainbow podejmuje, aby sprostać oczekiwaniom współczesnego turysty. Dążąc do ciągłego doskonalenia, firma stale rozwija swoją aplikację o nowe funkcjonalności, zapewniając klientom jeszcze lepsze doświadczenia podróżnicze.

Rainbow Tours Czartery

Biuro podróży Rainbow Tours oferuje szeroki zakres czarterów, umożliwiając podróżnym eksplorowanie różnych zakątków świata w wygodny i bezpieczny sposób. Dzięki długotrwałej obecności na rynku turystycznym i solidnej reputacji, Rainbow Tours zapewnia wysoką jakość usług czarterowych, zapewniając niezapomniane doświadczenia podróżne.

Czartery Rainbow Tours obejmują różnorodne destynacje, od egzotycznych plaż po malownicze miasta i historyczne miejsca. Firma stale poszerza swoją ofertę, uwzględniając różnorodne preferencje i potrzeby podróżnych.

Czy właściciel marki posiada polski kapitał?

Touroperator, należący do największych w Polsce organizatorów imprez turystycznych. Początki spółki sięgają 1990 roku.

Co jeszcze warto wiedzieć o marce?

Spółka zajmuje się sprzedażą własnych imprez turystycznych, pośrednictwem w sprzedaży imprez turystycznych innych touroperatorów, biletów lotniczych, autokarowych, a także promowych. Sprzedaż realizowana jest głównie przez rozbudowaną sieć agencyjną oraz własne biura obsługi klienta, a także stronę rainbow tours pl.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Rainbow_Tours

Zobacz także: Jak spakować bagaż podręczny?