Radio Pogoda

4 kwietnia, 2023 Wyłączono przez Edytor2
Radio Pogoda

Radio Pogoda
brak

Kategorie marki:

Stacje ogólnotematyczne

Właściciel marki:

Agora SA

Radio Pogoda to sieć stacji radiowych, które swoją emisję rozpoczęły w 2015 roku, oferując szeroki repertuar w formacie oldies. Marka ta jest własnością Grupy Radiowej Agory Sp. z o.o., będącej jednostką zależną spółki Agora SA.

Stacje Radia zlokalizowane są w kilku kluczowych miastach Polski. Są to: Warszawa, Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków, Opole, Poznań, aglomeracja śląska i Wrocław.

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji sklasyfikowała stację jako emitującą program o charakterze uniwersalnym, muzyczno-kulturalnym. Skupiając się głównie na słuchaczach w wieku 50 lat i więcej, Radio Pogoda prezentuje najpopularniejsze polskie i zagraniczne utwory od lat 30. do 80. XX wieku, z okazjonalnymi dodatkami z lat 90. ubiegłego wieku.

Historia stacji rozpoczęła się 12 czerwca 2015 roku. Od tego czasu sieć rozszerzyła swoją działalność, obejmując kolejne miasta i zastępując istniejące wcześniej stacje radiowe. Obecnie jest to dynamicznie rozwijająca się platforma, oferująca swoim słuchaczom niezapomniane doświadczenia z muzyki oldies.

Radio Pogoda – czym wyróżnia się stacja?

Stacja unika tematów politycznych, koncentrując się przede wszystkim na dostarczaniu pozytywnych informacji. Programy obejmują różnorodne pasma, od muzyki po konkursy, wspomnienia z życia gwiazd muzyki rozrywkowej, a także opowieści o kultowych polskich filmach i serialach. W ramówce znajduje się również program Gość Radia Pogoda, będący godzinną rozmową z artystami, aktorami i innymi gośćmi.

Stacja radiowa szczyci się transparentnością swojej listy przebojów, dostępnej na oficjalnej stronie internetowej w zakładce „Co graliśmy w ostatnich 24 h”. Dodatkowo stacja regularnie nadaje serwisy informacyjne o równych godzinach.

Podział na pasma i programy obejmuje takie pozycje jak:

  • „Pogodny Poranek Radia Pogoda”,
  • „Radio Pogoda – najpiękniejsze melodie”,
  • „Pogodne popołudnie w Radiu Pogoda!”,
  • „Najpiękniejsze melodie Roberta Janowskiego”,
  • „Gość Radia Pogoda”,
  • „Moje Miasto”,
  • „Pogodna potańcówka”
  • a także „Pogoda Cafe”.

Radio Pogoda częstotliwość

Znalezienie ulubionego radia stało się jeszcze łatwiejsze dzięki zróżnicowanym częstotliwościom nadawania. W Warszawie możesz ustawić swoje radio na 88,4 MHz, natomiast w godzinach od północy do południa alternatywna częstotliwość to 99,5 MHz. W Bydgoszczy stacja jest dostępna na 103,5 MHz, w Gdańsku na 87,8 MHz, w Krakowie na 102,4 MHz, a w Opolu na 104,1 MHz. Poznański region może cieszyć się transmisją na 103,4 MHz, natomiast dla Śląska dostępne są dźwięki na 94,5 MHz. Wrocławianie mogą nastroić swoje radia na częstotliwość 106,1 MHz, aby cieszyć się ulubionymi melodiami i programami. Dostępne jest także Radio Pogoda online na stronie radiopogoda.pl.

Czy właściciel marki posiada polski kapitał?

Radio Pogoda to polska sieć stacji radiowych, której właścicielem jest Grupa Radiowa Agory Sp. z o.o.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

http://www.tok.fm/