Pudełka kartonowe ozdobne – czy są przydatne?

15 listopada, 2022 Wyłączono przez Edytor2
Pudełka kartonowe ozdobne – czy są przydatne?

Zamiast zwykłych szarych kartonów klienci coraz chętniej wybierają opakowania ozdobne. Nie jest to jedynie przedświąteczny trend. Pudełka z nadrukami mają wiele zastosowań w domu i w biznesie. Sprawdź dlaczego warto je kupić i do czego możesz je wykorzystać.

Pudełka kartonowe ozdobne do przechowywania

Tak jak tradycyjne kartony, pudełka ozdobne można wykorzystać do przechowywania różnych przedmiotów. To praktyczny, a zarazem ekologiczny sposób na uporządkowanie przestrzeni w swoim domu. Kartony nadają się do recyklingu, są lekkie, można szybko je wyczyścić z kurzu, przecierając suchą szmatką, a umieszczone w nich rzeczy się nie brudzą. Kartony z nadrukiem mają jeszcze jedną zaletę – stanowią dodatkową dekorację wnętrza. Pudełka kartonowe ozdobne mogą mieć różne kolory, wzory nadruków i napisy. Można dopasować opakowanie do wystroju wnętrza albo wykorzystać je jako wyrazisty akcent ożywiający pomieszczenie.

Pudełka kartonowe ozdobne duże

Duże pudełka ozdobne najczęściej występują w wersji klapowej. Sprawdzą się chociażby w pokoju dziecięcym. Można umieszczać w nich zabawki, gry planszowe czy maskotki. Na stronie: https://kartony24.eu/pudelka-kartonowe-ozdobne

dostępne są duże pudełka o pojemności 24 l. Jeżeli jako przedsiębiorca potrzebujesz jeszcze większych opakowań ozdobnych na swoje towary, możesz zamówić pudełka na wymiar. Producent wykona opakowania według otrzymanych od Ciebie wytycznych. Taką usługę można zamówić chociażby tutaj: https://kartony24.eu/.

Pudełka kartonowe ozdobne małe

Mniejsze kartony ozdobne przydadzą się przede wszystkim do przechowywania drobiazgów:  akcesoriów biurowych, akcesoriów do szycia, zdjęć, drobnych sprzętów elektronicznych czy małych zabawek. Najczęściej wybór pada na kartony fasonowe, które mają elegancki, smukły kształt. Takie pudełka są często wykorzystywane w e-commerce. Jeśli klient otrzyma zamówione rzeczy w opakowaniu z nadrukiem, zwróci uwagę na Twoją markę i będzie kojarzyć ją z większym profesjonalizmem. Wygląd i jakość opakowania świadczy przecież o Twojej dbałości o szczegóły. Co więcej, niektórzy producenci mają w swojej ofercie usługę personalizacji nadruku, a to oznacza, że można umieścić na opakowaniu elementy związane z marką np. logo czy hasło reklamowe. Możesz przygotować dowolny wzór, tekst czy kod QR. Dzięki personalizacji pudełko będzie jeszcze efektywniej promować Twoją firmę.

Pudełka kartonowe ozdobne na prezent

Pudełko ozdobne z nadrukiem może posłużyć również jako opakowanie na prezenty. Przed świętami w hurtowniach pojawiają się serie pudełek z nadrukami okolicznościowymi, a więc z jemiołą, reniferami, bombkami czy choinkami. Przez cały rok dostępne są z kolei kartony z uniwersalnymi wzorami np. kwiatami czy kolorowymi mozaikami. Dzięki takim opakowaniom nie trzeba przeznaczać wiele czasu na pakowanie podarunków. Wystarczy włożyć do środka kolorową bibułę, umieścić na niej prezent i zamknąć pudełko. Nadruki będą same w sobie stanowić oryginalną ozdobę.

Pudełka kartonowe ozdobne – hurtownia

Wygląd opakowania to jedno, ale nie mniej istotna jest jakość pudełek. Powinny zostać wykonane z trzech warstw tektury, aby były wystarczająco odporne na nacisk i rozdarcia. Przed zamówieniem opakowań warto więc dokładnie zapoznać się z informacjami na temat hurtowni, a zatem upewnić się jak długo funkcjonuje na rynku, jak jest oceniana przez innych klientów i jak szeroką ma ofertę. Dobrym pomysłem jest zamówienie kartonów w hurtowni internetowej, w ten sposób oszczędzamy czas i pieniądze, a zamówienie można złożyć w dowolnym momencie.

Pudełka kartonowe ozdobne – ile kosztują?

Jaką kwotę trzeba przeznaczyć na pudełka ozdobne? Cena zależy od wielkości opakowania, od jego jakości i od tego czy korzystasz z oferty gotowych nadruków, czy też zamawiasz spersonalizowane opakowania. Zazwyczaj za sztukę trzeba zapłacić kilka złotych, ale jeśli zamawiasz większą liczbę pudełek, możesz liczyć nawet na kilkudziesięcioprocentową zniżkę.

Kartony ozdobne mogą służyć do wysyłki towarów, do przechowywania różnych rzeczy lub jako opakowanie na prezenty. Warto zapoznać się z najnowszą ofertą wzorów dostępnych na stronach internetowych producentów opakowań i wybrać najładniejsze modele.

Artykuł sponsorowany