Przejmowanie wpisów dotyczących swojej firmy, czyli jak uzyskać pełnię władzy i możliwość edycji wpisów dotyczących swoich marek i firm

5 lutego, 2015 Wyłączono przez Edytor2
Przejmowanie wpisów dotyczących swojej firmy, czyli jak uzyskać pełnię władzy i możliwość edycji wpisów dotyczących swoich marek i firm

Konta niezbędne do procesu przejęcia

Specjalna oferta dla wszystkich firm, nie tylko tych z polskim kapitałem. Za stosunkowo niewielką opłatą masz możliwość przejąć pełnie władzy nad wpisami dotyczącymi Twojej firmy i wszystkich jej marek. Daje Ci to szansę na zamianę zdawkowych, często tworzonych w pośpiechu opisów na dostosowane do Twojej strategii marketingowej. Możesz zwrócić w nich uwagę na zatrudnienie czy akcje społeczne, których jesteś patronem. A swój produkt możesz przedstawić w sposób, który z pewnością trafi do patriotów ekonomicznych odwiedzających nasz serwis.

W celu dokonania przejęcia należy najpierw wykupić konto STANDARD lub wyższe. 

Nazwa konta Konto

STANDARD

Konto

ROZSZERZONE

Konto

PREMIUM

Konto

EKSKLUZYWNE

 Koszt wykupienia*  100 zł  200 zł  400 zł  1000 zł
 Okres ważności  Dożywotnio  Dożywotnio  365 dni1  365 dni1
 Limit firm  1 1  1  1
 Limit marek  brak brak  brak  brak
 Dodatkowe pola  brak Linkujące pole „Strona WWW”  Strona WWW + Treści sponsorowane  Strona WWW + Treści sponsorowane
 Priorytet wyświetlania2  0  +1  +2  +5
 Dodatkowe opcje w aplikacji Polskie Marki  brak  Linkujące pole „Strona WWW” Strona WWW + Banner reklamowy Strona WWW + Banner reklamowy
Artykuł sponsorowany Nie Nie Nie Tak
 Rozszerzony edytor tekstu3  Tak  Tak  Tak  Tak

Rodzaje kont firmowych w serwisie Wspieram Rozwój

* Podane ceny są cenami brutto.1W momencie wygaśnięcia konta jego status zostaje zmieniony na Konto ROZSZERZONE

2Priorytet decyduje o kolejności wyświetlania marek i firm na stronach kategorii. Te z wyższym priorytetem wyświetlane są na górze.

3Funkcjonalność pozwalająca na dodawanie pogrubień, podkreśleń, kursywy oraz podziału testu na akapity (Linia przerwy wymaga podwójne użycia klawisza ENTER)

Przebieg procesu przejmowania wpisów

Gdy już wykupimy odpowiednie konta należy w Panelu Użytkownika wejść w pozycję Szukaj swojej firmy i wpisując fragment nazwy odnaleźć jej wpis. Kolejnym krokiem jest kliknięcie w przycisk „PRZEJMIJ FIRMĘ”. Samo przejęcie musi jeszcze zostać zatwierdzone przez administratorów. Sprawdzamy wtedy czy dane firmowego zgadzają się z danymi konta firmowego. Ma to na celu uniknięcie nieautoryzowanych przejęć nie swoich firm.

Po zatwierdzeniu mamy już możliwość edycji wpisów oraz uzupełniania dodatkowy pól, zależnych od rodzaju wykupionego konta.

 

Zobacz też:

Jak zadbać o samochód premium?

Jakie są formy zatrudnienia pośrednika nieruchomości?