Lista kategorii
brak
Aspirin zawiera kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.
Dostępne produkty: ASPIRIN 500 MG, 10 lub 100 TABLETEK ASPIRIN EXTRA (ASPIRIN ACTIV ) 10 TABLETEK ASPIRIN C, 10 lub 20 TABLETEK MUSUJĄCYCH ASPIRIN ULTRA FAST (PRZECIW MIGRENOWYM BÓLOM GŁOWY) 12 TABLETEK ASPIRIN COMPLEX GRANULAT DO SPORZĄDZANIA ZAWIESINY DOUSTNEJ 500MG + 30MG, 10 SASZETEK ASPIRIN PROTECT 100, 28 TABLETEK

Źródło danych:http://www.domzdrowia.pl/filter/series,1335,aspirin

Te informacje są przydatne? Podziel się nimi ze swoimi znajomymi!


Sklep Wspieram Rozwój PL