|

Sprawdzaj co jest polskie z aplikacją Polskie Marki! bit.ly/pobierzpolskiemarki

Ibuprom

brak

Kategorie marki:

Środki przeciwbólowe

Właściciel marki:

USP Zdrowie Sp. z o.o.

Czy właściciel marki Ibuprom posiada polski kapitał?

Ibuprom (ibuprofen 200mg) jest lekiem działającym przeciwbólowo (na poziomie centralnym i obwodowym). Ibuprofen substancja czynna Ibupromu stosowana jest w leczeniu bólu, który często wynika ze stanu zapalnego (działanie obwodowe). Lek skutecznie obniża gorączkę (działanie centralne).

Co jeszcze warto wiedzieć o marce Ibuprom?

Wskazaniem do stosowania leku są dolegliwości bólowe o różnej etiologii o nasileniu słabym do umiarkowanego, w tym: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe, bóle okolicy lędźwiowo-krzyżowej, bóle kostne i stawowe, bolesne miesiączkowanie, gorączka. Ibuprom jest dostępny w aptekach oraz w szerokiej sprzedaży pozaaptecznej: hipermarketach, sklepach, kioskach, stacjach benzynowych.


Wpis zamieścił/a:

DartAnian

Źródło danych:

http://www.ibuprom.pl

Te informacje są przydatne? Podziel się nimi ze swoimi znajomymi!


Sklep Wspieram Rozwój PL