brak
APAP zwalcza bóle głowy, bóle mięśni, bóle zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne oraz gorączkę występującą np. w przebiegu przeziębienia lub grypy. Aktywnym składnikiem leku APAP jest paracetamol, jedna z najczęściej stosowanych i najbezpieczniejszych substancji przeciwbólowych.
SKŁAD: paracetamol 500mg, tabletki powlekane Dostępne są również produkty: APAP Noc, APAP Przeziębienie, Apap Junior, Apap Ice, Apap Thermal, Apap Direct

Źródło danych:http://www.apap.pl

Te informacje są przydatne? Podziel się nimi ze swoimi znajomymi!


Chcesz wspomóc rozwój Polski?

Możesz nam pomóc dodając znane Ci produkty do nasze bazy.

Dodaj produkt do tej podkategorii Dodaj produkt do innej podkategorii