Polsat Sport Extra

27 marca, 2023 Wyłączono przez Edytor2
Polsat Sport Extra

Polsat Sport Extra
brak

Kategorie marki:

Kanały sportowe

Właściciel marki:

Cyfrowy Polsat SA

Odkryj niesamowity świat sportu z Polsat Sport Extra – polskim kanałem telewizyjnym skupiającym się na emocjonujących wydarzeniach z różnych dyscyplin. Rozpoczął nadawanie 15 października 2005 roku i od tamtej pory dostarcza niezapomnianych chwil miłośnikom sportu.

Historia sportowych pasji

Powstanie stacji jest ściśle związane z zakupem przez Polsat praw transmisyjnych do wielu europejskich lig piłkarskich oraz Mistrzostw Świata FIFA 2006 w Niemczech. Kanał ten zrewolucjonizował polską telewizję sportową, oferując nie tylko emocje z boiska, ale także kompletne pokrycie wydarzeń z różnych zakątków świata.

Bogactwo dyscyplin sportowych

Program Polsat Sport Extra to nie tylko piłka nożna, ale także inne dyscypliny. Na kanale obejrzysz zmagania w siatkówce, koszykówce, kolarstwie, boksie, MMA, a także w sportach motorowodnych czy golfie. Kanał oferuje szeroką gamę transmisji, od turniejów najwyższej rangi po lokalne rozgrywki.

Jakość HD dla fanów sportu

Dla jeszcze lepszego doświadczenia kanał dostępny jest w jakości HD. Dzięki temu możemy odkryć szczegóły i emocje każdego sportowego widowiska w najwyższej rozdzielczości, zapewniając sobie sportowe przeżycia na nowym poziomie. Istnieje również możliwość oglądania Polsat Sport Extra online.

Zawsze na czasie z Polsat Sport Extra

Dzięki Polsatowi Sport Extra nigdy nie przegapisz ważnych wydarzeń sportowych. Możesz śledzić najnowsze aktualności dzięki magazynom takim jak „Sport Flash” i „Puncher”, a także odkryć sportowe tajniki z najlepszymi specjalistami „W Narożniku Polsatu”.

Czy właściciel marki posiada polski kapitał?

Polska stacja telewizyjna o profilu sportowym, należąca do grupy Polsat (drugi – po Polsacie Sport – kanał sportowy tej stacji), która nadawanie sygnału rozpoczęła 15 października 2005.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

http://www.cyfrowypolsat.pl/
Strona WWW:
http://www.cyfrowypolsat.pl/