Polsat Play

27 marca, 2023 Wyłączono przez Edytor2
Polsat Play
Polsat Play
brak

Kategorie marki:

Kanały rozrywkowe

Właściciel marki:

Cyfrowy Polsat SA

Polsat Play to dynamiczny kanał tematyczny w portfolio Telewizji Polsat, skierowany przede wszystkim do mężczyzn. Kanał rozpoczął swoją emisję testową 1 maja 2007 roku pod pierwotną nazwą Playboy Polska. Szybko przeszedł transformację i został oficjalnie wprowadzony 6 października 2008 roku (początkowo jako Play TV). Początki tego programu związane są z platformą Cyfrowy Polsat, na której można było śledzić testy kanału.

Polsat Play – co można oglądać?

Stacja prezentuje różnorodne treści, obejmujące serie dokumentalne, programy poradnikowe, motoryzacyjne, lifestyle’owe oraz sitcomy. Bogactwo oferty obejmuje zarówno polskie, jak i zagraniczne produkcje. Kanał jest dostępny na platformie Cyfrowy Polsat (kanał 9 i 81) oraz w wybranych sieciach kablowych. W przeszłości, od 1 września 2010 roku, stacja była także dostępna na platformie CYFRA+ (kanał 106). W konkurencji z innymi kanałami, takimi jak TVN Turbo i BBC Brit, a także DTX i CBS Reality, stacja utrzymuje swoją pozycję na rynku.

Od 1 października 2015 roku, zaledwie 5 dni przed siódmą rocznicą startu kanału, stacja rozpoczęła nadawanie w jakości HD. Od 28 października 2016 roku stacja dostępna jest wyłącznie w jakości HDTV w przekazie satelitarnym.

Niedawno, 6 kwietnia 2020 roku, stacja przeszła zmiany wizualne, obejmujące nowy logotyp, a także oprawę graficzną wraz z pozostałymi kanałami Polsatu. Od 9 marca 2009 roku stacja nadaje swój program przez całą dobę, z wieczornym i nocnym pasmem uwzględniającym programy o tematyce erotycznej. Polsat Play HD, uruchomiony 1 października 2015 roku, zapewnia jakość HD. Od 28 października 2016 roku satelitarny przekaz Polsat Play jest dostępny wyłącznie w jakości HDTV. Program Polsat Play można znaleźć między innymi w magazynach i na stronach internetowych z programem telewizyjnym, a także na oficjalnej stronie stacji Polsat Play online.

Czy właściciel marki posiada polski kapitał?

Polski kanał lifestylowy Telewizji Polsat skierowany głównie do mężczyzn.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

http://www.cyfrowypolsat.pl/
Strona WWW:
http://www.cyfrowypolsat.pl/