Pilos

22 marca, 2023 Wyłączono przez Edytor2
Pilos

Pilos to marka, która z dumą wypływa z polskich mleczarni we współpracy z Lidl Polska. Jest to jedna z najbardziej pożądanych grup asortymentowych trafiających na międzynarodowe rynki, na których obecna jest ta sieć. Promując Pilos, firma kładzie nacisk na fakt, że wszystkie produkty są tworzone z wyłącznie polskiego mleka, co stanowi kluczową wartość marki. W portfolio Pilosa znajdziemy ponad 100 produktów, obejmujących zarówno tradycyjne nabiałowe pozycje, jak i różnorodne przetwory mleczne. W sklepach Lidl można znaleźć szereg wyrobów, takich jak twarogi, masło czy jogurty Pilos. Produkty te zawdzięczają swój wyjątkowy, autentyczny smak właśnie lokalnemu pochodzeniu mleka.

Co jeszcze warto wiedzieć o marce Pilos?

Aktualnie sieć Lidl współpracuje z wieloma renomowanymi polskimi mleczarniami, w tym m.in.: Spółdzielnią Mleczarską Mlekovita, Spółdzielnią Mleczarską Mlekpol, Okręgową Spółdzielnią Mleczarską w Piątnicy, Spółdzielczą Mleczarnią Spomlek, a także Okręgową Spółdzielnią Mleczarską w Łowiczu. Poprzez tę współpracę Lidl Polska wspiera nie tylko rozwój lokalnych dostawców, ale także promuje ich produkty na rynkach międzynarodowych, na których sieć jest obecna.

Nabiał, obok charakterystycznych polskich wędlin i mięs, cieszy się szczególnym zainteresowaniem na arenie międzynarodowej. Marka staje się symbolem wysokiej jakości i autentyczności, przyciągając uwagę klientów zarówno w kraju, jak i za granicą. Dzięki partnerskiej relacji między Lidl Polska a polskimi producentami nabiału, marka Pilos staje się nieodłącznym elementem kulinarnego krajobrazu, zaspokajając gusta i oczekiwania konsumentów na całym świecie.

Czy właściciel marki posiada polski kapitał?

Linia produktów mlecznych dostępna w sklepach Lidl. Są to m.in. kefiry, maślanki, jogurty, napoje mleczne. Wytwarzane są one przez krajowych producentów nabiału, dla których jakość jest priorytetem.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

http://www.lidl.pl/pl/4349.htm, http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kto-produkuje-dla-biedronki-i-lidla/5hn2z

Zobacz także: Alternatywy dla mleka krowiego