Papierosy Pall Mall

18 marca, 2023 Wyłączono przez Edytor2
Papierosy Pall Mall
Papierosy Pall Mall
brak

Kategorie marki:

Papierosy

Właściciel marki:

British American Tobacco Plc

Pall Mall to międzynarodowa marka papierosów, będąca flagowym produktem British American Tobacco. Historia marki sięga 1899 roku, kiedy to Butler & Butler Company wprowadziło na rynek pierwsze papierosy klasy premium pod tą nazwą. W 1907 roku American Tobacco Company przejęło Butler & Butler, kontynuując pozycjonowanie Pall Mall jako marki skierowanej do klientów z wyższych klas społecznych. W 1936 roku wprowadzono innowacyjną metodę układania mieszanki tytoniowej, nadając papierosom łagodniejszy smak. Trzy lata później Pall Mall jako pionier wprowadził format King Size, stając się standardem. W 1940 roku marka ta była pierwszą, która wprowadziła filtr do papierosów.

W latach 60. XX wieku Pall Mall stał się liderem sprzedaży papierosów w Stanach Zjednoczonych, a obecnie jest dostępny w ponad 110 krajach. Pall Mall jest kluczową marką w portfolio British American Tobacco i jednym z trzech największych producentów papierosów na świecie.

Papierosy Pall Mall – dostępne warianty

Marka oferuje różnorodne warianty, takie jak papierosy Pall Mall 20 Red, 22 Red, 20 Blue, 22 Blue, 20 Silver, 20 Green, 20 SS Green (mentolowe), 20 SS Blue, 20 SS Smooth Menthol, 20 SS Violet Sensations (z kapsułką), Pall Mall Pocket 20 Red, Pall Mall Pocket 20 Blue, 20 Red (bez dodatków), 20 Blue (bez dodatków), 20 Crush Meets Fresh (dwie kapsułki) oraz 20 Crisp Meets Fresh (dwie kapsułki).

Czy właściciel marki posiada polski kapitał?

Tzw. Pall Malle zostały wprowadzone na rynek w 1899 roku. Obecnie są sprzedawane w wielu krajach, będąc wiodącą marką British American Tobacco i jedną z największych marek papierosów na świecie.

Podsumowując, marka papierosów Pall Mall jest nie tylko kluczowym graczem w portfolio British American Tobacco, ale także wyborem palaczy w wielu krajach. To nie tylko papierosy, to także historia palenia, zapisana w smaku i różnorodności wariantów oferowanych przez Pall Mall.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

http://www.bat.com.pl/group/sites/BAT_9Y2FAC.nsf/vwPagesWebLive/DO9Y2FW7?opendocument