Marka Powermat

15 listopada, 2022 Wyłączono przez Dawid
Marka Powermat
marka Powermat
marka Powermat

 

Kraj pochodzenia kapitału firmy:

Polska

Akcjonariat/Właściciele:

Spółka jawna – Tadeusz,Monika i Krystian Bijak

Firma P.H. Powermat T.M.K. Bijak Spółka Jawna, istniejąca od 1990 roku, to renomowany dostawca elektronarzędzi, sprzętu spawalniczego i innych narzędzi na terenie Polski oraz innych krajów. Dzięki współpracy z fabrykami z Europy i Azji zdobyła wysoką pozycję wśród dystrybutorów sprzętu spawalniczego i elektronarzędzi. Zorientowana na małe i duże warsztaty, a także zakłady przemysłowe, marka Powermat zapewnia sprzęt wysokiej jakości, co potwierdza jej renomowany status.

Oferta marki

Jeśli majsterkowanie stanowi integralną część Twojego życia, a zadbanie o ogród czy planowanie remontu to Twoje pasje, Powermat to idealne miejsce dla Ciebie. Oferując szeroki asortyment narzędzi, począwszy od glebogryzarek, poprzez siekiery, piły, aż po spawarki, firma spełnia oczekiwania każdego majsterkowicza. Wszystko to dostępne jest w atrakcyjnych cenach, z dostawą na terenie całej Polski.

Zakupy w Powermat to gwarancja zadbanych ogrodów i nowoczesnych domów. W ofercie znajdziesz przede wszystkim:

  • narzędzia do pielęgnacji ogrodu, takie jak piły, podkaszarki, kosiarki,
  • niezbędne akcesoria, m.in. przedłużacze czy siekiery,
  • wkrętarki, wiertarki, szlifierki, a także bogaty wybór narzędzi związanych ze spawaniem i łączeniem metalowych elementów,
  • agregaty, pilarki, wkrętarki czy pistolety do malowania.

Z bogatej oferty możesz skorzystać online, korzystając z wygodnego sklepu internetowego.

Z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem i tradycją, marka Powermat cieszy się zaufaniem tysięcy zadowolonych klientów, a Powermat opinie zwykle są pozytywne. Dzięki solidnemu sprzętowi wysokiej jakości, firma oferuje konkurencyjne ceny, a dodatkowo atrakcyjne promocje, zachęcając do skorzystania z jej usług.

Powermat czy to polska firma? Czy marka posiada polski kapitał?

Polska firma powstała w 1990 roku i zajmuje się przede wszystkim sprzedażą elektronarzędzi, sprzętu spawalniczego, oraz innych urządzeń na terenie Polski oraz innych krajów. Współpracuje z fabrykami sprzętu z prawie całej Europy i Azji. Głównym odbiorcą jej produktów są małe i duże warsztaty, a także zakłady przemysłowe.

Adres firmy:

Obrońców Poczty Gdańskiej 97 42-400 Zawiercie

Źródło danych:

http://www.powermat.com.pl/

Wpis dodał/a:

panzubrzycki

Marki należące do firmy P.H. Powermat T.M.K. Bijak Sp. Jawna :