Muzo FM

23 lutego, 2023 Wyłączono przez Edytor2
Muzo FM
Muzo FM
Muzo FM

Kategorie marki:

Stacje muzyczne

Właściciel marki:

Cyfrowy Polsat SA

Radio Muzo FM to ponadregionalna stacja radiowa z siedzibą w Warszawie, istniejąca od 2014 do 2023 roku. Należy do Telewizji Polsat i posiada nadajniki na falach ultrakrótkich w dziewięciu miastach Polski, a także jest dostępna na multipleksach lokalnych DAB+ w Rzeszowie, Toruniu, Warszawie, Poznaniu, Częstochowie i Katowicach. Liner radia, czyli hasło charakteryzujące jego program, brzmi: „Gramy co chcemy”.

Czym wyróżnia się Muzo FM?

Muzo/fm wyróżnia się zróżnicowanym charakterem muzyczno-informacyjno-rozrywkowym, prezentując głównie rock i ambitny pop. Historia stacji sięga października 2014 roku, gdy rozpoczęła nadawanie po zmianie nazwy i profilu przez wcześniejsze Radio PiN. Współpracowała ściśle z telewizyjnym kanałem Muzo.tv, który działał do maja 2017 roku.

Marka zaznaczyła swoją obecność na rynku radiowym, zdobywając zaufanie słuchaczy poprzez bogaty repertuar muzyczny i programy informacyjne. Jednakże 28 października 2022 roku ogłoszono, że radio zostanie sprzedane grupie ZPR Media, a jego miejsce zajmie Radio Eska Rock.

Warto podkreślić, że można również słuchać Muzo FM online, co zapewnia dostęp do różnorodnych programów i audycji. To miejsce, gdzie można było czerpać radość z muzyki, ciekawych rozmów i aktualnych informacji.

Muzo FM częstotliwość

Częstotliwość radiowa może różnić się w zależności od regionu. Aby uzyskać najświeższe i najdokładniejsze informacje dotyczące częstotliwości, warto odwiedzić oficjalną stronę internetową stacji.

Czy właściciel marki posiada polski kapitał?

Ponadregionalna stacja radiowa z siedzibą w Warszawie, nadająca również w dziesięciu innych miastach Polski.

Podsumowując, Muzo to renomowana stacja radiowa w Polsce, oferującą swoim słuchaczom nie tylko różnorodne muzyczne doznania, ale także programy informacyjno-rozrywkowe. Z siedzibą w Warszawie i nadajnikami w kilku miastach Polski zdobyła popularność dzięki unikalnemu podejściu do programowania muzycznego, obejmując głównie gatunki rocka i ambitnego popu.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

http://www.muzo.fm/MUZOFM,6949/index.html