PSB Mrówka

22 lutego, 2023 Wyłączono przez Edytor2
PSB Mrówka

Mrówka to renomowana polska sieć sklepów samoobsługowych skupiająca się na sektorze „dom i ogród”. Firma oferuje szeroki zakres produktów, który obejmuje materiały budowlane, artykuły wykończeniowe i dekoracyjne, a także wyposażenie łazienek, kuchni i ogrodu.

PSB Mrówka – oferta

Wśród dostępnych produktów w sieci sklepów Mrówka można wyróżnić:

  • Produkty do budowy i remontu: obejmują płytki, okna, drzwi oraz chemię budowlaną.
  • Wyposażenie wokół domu: w tym narzędzia ogrodnicze, ogrodzenia oraz grille.
  • Artykuły instalacyjne: takie jak systemy ogrzewania, elementy hydrauliki oraz akcesoria elektryczne.
  • Wykończenie wnętrz: w tym panele, listwy, farby oraz tapety.
  • Wyposażenie: ceramika sanitarna, zlewozmywaki, sprzęt AGD oraz meble kuchenne.
  • Narzędzia: zarówno elektronarzędzia, jak i tradycyjne narzędzia warsztatowe oraz budowlane.

Dzięki bogatemu asortymentowi i wysokiej jakości oferowanych produktów market budowlany Mrówka zdobył zaufanie klientów, stając się jednym z wiodących dostawców w branży. Firma nieustannie rozwija swoją ofertę. Dostosowuje się do zmieniających się potrzeb rynku oraz oczekiwań klientów, co potwierdza jej silną pozycję na polskim rynku.

Czy właściciel marki Mrówka posiada polski kapitał?

Od wielu lat polska Grupa PSB tworzy w miastach powiatowych nowoczesne sklepy samoobsługowe sektora dom i ogród pod nazwą PSB Mrówka. Ich celem jest uzupełnienie aktualnej oferty składów PSB o nowy asortyment, kupowany przede wszystkim przez klientów detalicznych, prosto z półek marketu. Sklepy te posiadają w ofercie od kilku do kilkunastu tysięcy pozycji asortymentowych.

Podsumowując, PSB Mrówka to renomowana polska sieć sklepów samoobsługowych specjalizującą się w sektorze „dom i ogród”. Sklep Mrówka wyróżnia się szerokim zakresem produktów, obejmującym materiały budowlane, artykuły wykończeniowe, dekoracyjne, a także wyposażenie łazienek, kuchni i ogrodu.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

www.grupapsb.com.pl