Metal Fach

9 lutego, 2023 Wyłączono przez Edytor2
Metal Fach
Metal Fach
Metal Fach

Kategorie marki:

Ciągniki i maszyny rolnicze

Właściciel marki:

Metal Fach Sp. z o.o.

Marka Metal Fach, zaczynając swoją historię w 1989 roku, skoncentrowała się na technice grzewczej, a szczególnie na kotle centralnego ogrzewania. Od 1998 roku firma zajmuje zaszczytne miejsce w sektorze produkcji i sprzedaży maszyn rolniczych, cechując się wytrzymałością, prostotą obsługi i nowoczesną stylistyką we wszystkich oferowanych produktach.

Decydujący wpływ na dynamiczny rozwój marki miały dotacje unijne, które umożliwiły rozbudowę i unowocześnienie parku maszynowego. Obecnie firma może poszczycić się nowoczesnymi halami produkcyjnymi, malarnią z kataforezą, centrum badawczym kół, a także laboratoriami kontrolującymi jakość produkcji.

Historia marki

W 2009 roku, po przejęciu marki Nova, marka rozpoczęła produkcję naczep samochodowych, a cztery lata później uruchomiła linię do produkcji felg. Oferta firmy sukcesywnie powiększała się o konstrukcje stalowe. Dzięki dynamicznemu rozwojowi i zainteresowaniu zagranicznych kontrahentów marka otworzyła oddziały w Kazachstanie, Białorusi i Rosji, eksportując maszyny na wszystkie kontynenty świata.

Obecnie firma zajmuje teren o powierzchni 16,5 ha, zatrudniając około 800 pracowników. Współpracuje z czołowymi markami na świecie, takimi jak John Deere, Zetor, Farmtrac i Feraboli, a także Ursus i Bonnel.

Sklep Metal Fach – nagrody i wyróżnienia

Marka zdobyła prestiżowe nagrody, takie jak „Gazela Biznesu”, „Pracodawca Przyjazny Załodze” czy 1. nagroda w konkursie „Polish Masters of Business”. Firma nieustannie inwestuje w rozwój, wydając środki na nowoczesne technologie i sprzęt, a także kładzie duży nacisk na ekologię, ograniczając emisję szkodliwych substancji.

Oferta firmy Metal Fach

W ofercie marki znajdziemy szeroki zakres produktów, spełniających różnorodne potrzeby rolnicze. Do głównych kategorii produktów oferowanych przez tę renomowaną markę możemy zaliczyć na przykład:

  • Części do owijarki Metal Fach,
  • Przyczepy Metal Fach,
  • Prasy belujące,
  • Rozrzutniki Metal Fach,
  • Maszyny uprawowe,
  • Ładowacze,
  • Wozy paszowe,
  • Części zamienne.

Dzięki tak zróżnicowanej ofercie, marka umożliwia rolnikom kompleksowe wyposażenie gospodarstwa, spełniając najwyższe standardy jakości i efektywności.

Czy właściciel marki posiada polski kapitał?

Polska marka odnosząca się do niemal 60 typów i modeli maszyn rolniczych. Są to m.in.: rozrzutniki, prasy belujące, owijarki bel, pługi.

Marka z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem oferuje niepowtarzalne możliwości produkcyjne i usługowe, spełniając oczekiwania zarówno klientów indywidualnych, jak i grupowych. Oferowane maszyny rolnicze wyróżniają się jakością i nowatorskim podejściem, co zostało docenione poprzez liczne nagrody i wyróżnienia. To marka, która nieustannie rozwija się, aby sprostać wymaganiom współczesnego rolnictwa.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

http://www.metalfach.com.pl/oferta.html