Marka Merkury Market

12 listopada, 2022 Wyłączono przez Dawid
Marka Merkury Market
Marka Merkury Market
Marka Merkury Market

 

Kraj pochodzenia kapitału firmy:

Polska

Akcjonariat/Właściciele:

Jan Papierz, Jerzy Papierz

Firma Merkury, założona w 1991 roku, to ceniony dystrybutor artykułów wyposażenia wnętrz i materiałów budowlanych. Z hasłem przewodnim „Remontuj i urządzaj taniej!” firma nie tylko kreuje slogan, ale również w praktyce dostarcza klientom najbardziej konkurencyjne ceny, spełniając ich najwyższe oczekiwania.

Z ponad 55 tysiącami artykułów w asortymencie, sklep Merkury Market współpracuje z wiodącymi producentami, kierując swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, wykonawców, jak i odbiorców hurtowych. Regularne otwieranie nowych sklepów jest efektem konsekwentnej polityki firmy, mającej na celu umożliwienie klientom z regionu południowej Polski łatwego dostępu do szerokiej i dostosowanej do różnych budżetów oferty.

Marka Merkury Market – oferta

Sieć sklepów Merkury Market Polska oferuje bogaty wybór płytek ceramicznych, prezentowanych na obszarze wielu metrów kwadratowych. Bogata oferta wzorów płytek od renomowanych producentów zarówno krajowych, jak i zagranicznych, zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Merkury Market to także miejsce dla osób zainteresowanych stolarką budowlaną. Bogata oferta drzwi, okien (drewnianych, aluminiowych, PCV) oraz paneli ściennych i podłogowych jest wsparta profesjonalnym montażem zakupionych produktów.

Ponadto Merkury Market oferuje największy wybór lamp, żyrandoli, tapet, firan, zasłon, galanterii drewnianej i dywanów w regionie. Bogaty dział ceramiki i armatury sanitarnej dodatkowo uzupełnia szeroką ofertę.

Marka Merkury Market – benefity dla klientów

Firma kusi klientów konkurencyjnymi cenami, atrakcyjnymi promocjami oraz opcją sprzedaży ratalnej. Stałym klientom proponuje Karty Stałego Klienta, otwierając drzwi do korzystnych rabatów. Łatwy Merkury Market kontakt i pozytywne Media Markt opinie sprawiają, że firma cieszy się dużą popularnością wśród klientów.

Czy firma posiada polski kapitał?

Polska firma Merkury powstała w 1991 r. i od początku swojej działalności zajmuje się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych.

Adres firmy:

ul. Czajkowskiego 51 38-400 Krosno

Źródło danych:

http://www.merkurymarket.pl/o-firmie/ , http://www.krs-online.com.pl/merkury-market-sp-z-o-o-spolka-krs-1070827.html , http://biznes.interia.pl/firma/news/polska-siec-handlowa-merkury-market-kupi-sklepy-w-czechach,2175082,1852 , http://www.infoveriti.pl/firma-krs/Merkury,Market,Krosno,Raport,bizneso

Wpis dodał/a:

Wiola

Marki należące do firmy MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. Kom. :