Firma Media Markt

7 lutego, 2023 Wyłączono przez Edytor2
Firma Media Markt

Firma Media Markt, jedna z najpotężniejszych marek konsumenckich, to niekwestionowany lider w dziedzinie nowoczesnych technologii oraz najlepszych ofert elektroniki użytkowej do domu, biura i urządzeń mobilnych. Z ponad 35-letnim doświadczeniem, Media Markt rozwija się we wszystkich kanałach sprzedaży, ustalając nowe standardy w zakresie asortymentu i obsługi klienta.

Firma Media Markt nie jest jedynie sklepem; to przewodnik po świecie nowoczesnych technologii, oferujący klientom najlepsze doświadczenia zakupowe. Jako lider dystrybucji elektroniki użytkowej w Europie, obecny w 12 krajach, Media Markt działa na polskim rynku z sukcesem od 25 lat, nieustannie szukając innowacyjnych rozwiązań i wyprzedzając oczekiwania klientów.

Oferta marki

W ofercie Media Markt znajduje się pełny wybór sprzętu AGD i RTV, komputerów, smartfonów, aparatów fotograficznych, sprzętu gamingowego i elektroniki sportowej, a także modnych akcesoriów czołowych producentów. Marka oferuje również szeroki wybór produktów marek własnych, takich jak Ok., ISY, PEAQ i KOENIC. Cieszą się one zaufaniem klientów dzięki funkcjonalnym i nowoczesnym rozwiązaniom dostępnym dla każdej kieszeni.

Media Markt nie zapomina o kompleksowych rozwiązaniach. Oferuje klientom usługi takie jak dostawa, instalacja, pierwsze uruchomienie i konfiguracja urządzeń, a także podłączenie sprzętu AGD do sieci gazowej, elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. Dodatkowo roczna ochrona antywirusowa McAfee, która jest dostępna w sklepie, chroni nieograniczoną liczbę urządzeń.

Czym wyróżnia się marka?

Marka aktywnie wspiera zrównoważony styl życia. Oferuje szereg usług, takich jak dodatkowe ubezpieczenie sprzętu, wynajem długoterminowy smartfonów RentMe, naprawy pogwarancyjne, wymiana używanego smartfona na kartę podarunkową, a także zabezpieczenie ekranu urządzeń mobilnych folią ochronną.

Media Markt nie tylko umożliwia oddanie starych urządzeń zgodnych z asortymentem sklepu bez konieczności zakupu nowych. Dodatkowo zachęca również do korzystania z programu lojalnościowego, Klubu Media Markt. Klubowicze zbierają punkty za zakupy, wymieniając je później na kupony na kolejne zakupy, a także korzystają z licznych korzyści.

Wspierając różnorodne potrzeby klientów biznesowych i instytucjonalnych, Media Markt oferuje dedykowanego opiekuna biznesowego oraz elastyczne rozwiązania handlowe. Zwracając uwagę na zrównoważony rozwój, marka podejmuje działania na rzecz ludzi, społeczeństwa i środowiska, angażując się w liczne inicjatywy.

Firma Media Markt – profesjonalna obsługa klienta

Marka oferuje elastyczny Media Markt zwrot towaru oraz Media Markt reklamacje. Media Markt godziny otwarcia sklepów dostosowane są do wygody klientów. Media Markt kontakt z obsługą klienta jest łatwo dostępny, co umożliwia szybkie rozwiązanie wszelkich pytań czy problemów. Sklep Media Markt jest nie tylko miejscem zakupów. Jest także miejscem, gdzie klient ma pewność, że jego potrzeby są zawsze na pierwszym miejscu.

Czy właściciel marki Media Markt posiada polski kapitał?

Sklepy Media Markt to niemiecka sieć supermarketów, której punkty znaleźć można na terenie całej Europy. Właścicielem sieci jest Media Group, a w Polsce podmiotem odpowiedzialnym jest Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. Sieć oferuje szeroką gamę produktów RTV i AGD oraz inną elektronikę.

Wpis zamieścił/a:

Wiola

Źródło danych:

www.wikipedia.org

Zobacz także: Jak wybrać konsolę do gier?