Manekin Gdańsk Sp. z o.o.

10 listopada, 2022 Wyłączono przez Dawid
Manekin Gdańsk Sp. z o.o.
Manekin Gdańsk
Manekin Gdańsk

 

Kraj pochodzenia kapitału firmy:

Polska

Akcjonariat/Właściciele:

Artur Siwczyński, Radosław Kozak

Manekin Gdańsk to oaza smaku dla miłośników naleśników i pancakes. Znana i ceniona naleśnikarnia zachwyca mieszkańców i turystów nie tylko tradycyjnym smakiem, ale także nowoczesnym podejściem do przygotowywania potraw.

Manekin Gdańsk menu

W menu naleśnikarni Manekin każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy słodkich smaków mogą skosztować wyjątkowych naleśników, które rozpływają się w ustach. W ofercie dostępne są także Manekin naleśniki dla fanów wytrawnych smaków, które zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Ponadto na uwagę zasługują pyszne pancakes, które stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych naleśników.

Gdzie można zjeść naleśniki Manekin?

Naleśnikarnia Manekin to przytulne miejsca spotkań, idealne zarówno na szybki przekąszenie, jak i dłuższe chwile spędzone przy pysznym jedzeniu. Naleśniki Manekin możemy zjeść w różnych miejscach w Polsce. Restauracje sieci to m.in.:

  • Manekin Bydgoszcz (ul. Focha i ul. Gdańska),
  • Gdańsk (Aleja Grunwaldzka),
  • Manekin Gdynia (ul. Zygmuntowska),
  • Manekin Warszawa (Manekin Marszałkowska i plac Konstytucji),
  • Manekin Toruń (Gagarina, Rynek Staromiejski i Wysoka), Szczecin (Rayskiego),
  • Manekin Lublin (Narutowicza),
  • Manekin Opole (Plac Wolności),
  • Manekin Łódź (ul. 6 Sierpnia),
  • Manekin Poznań (Mickiewicza i Kwiatowa).

Manekin naleśnikarnia to nie tylko miejsce na smaczne jedzenie, ale także atmosfera przyjazna każdemu, kto pragnie delektować się wyjątkowym smakiem tradycyjnych i nowatorskich naleśników oraz pancakes.

Manekin Gdańsk opinie

Aby przeczytać opinie na temat naleśnikarni Manekin, warto przejrzeć strony internetowe z opiniami o restauracjach oraz media społecznościowe. Tam często można znaleźć recenzje od klientów, które mogą dostarczyć pełniejszy obraz doświadczeń związanych z naleśnikarnią.

Czy firma Manekin Gdańsk Sp. z o.o. posiada polski kapitał?

Manekin to polska sieć restauracji – naleśnikarni. Swoje restauracje ma w kilku większych polskich miastach, m.in. w Opolu, Warszawie, Łodzi, Toruniu, Bydgoszczy, Gdański i Poznaniu.

Naleśnikarnia Manekin to nie tylko miejsce oferujące tradycyjny smak naleśników, ale także przestrzeń, gdzie sztuka kulinarnej innowacji spotyka się z pasją do doskonałego smaku. Z bogatą ofertą zarówno słodkich, jak i wytrawnych wersji naleśników oraz pysznych pancakes, Manekin zdobywa serca smakoszy w różnych miastach Polski. To więcej niż restauracja – to kulinarne przeżycie, które łączy tradycję z nowoczesnością, tworząc wyjątkowe miejsce dla miłośników doskonałego jedzenia.

Adres firmy:

ul. Grunwaldzka 270 80-314 Gdańsk

Źródło danych:

http://manekin.pl/prasa-o-nas,2.html , http://krs.infoveriti.pl/Manekin,Gdansk,Udzialowcy,KRS,0000150326.html

Wpis dodał/a:

Wiola

Marki należące do firmy Manekin Gdańsk Sp. z o.o. :

Zobacz także: Przepis na naleśniki